Rezultate te kerkimit per termin: +Ndon

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.250Z

Këndon për LDK-në

Sikur u zhduk për një kohë nga muzika, madje disa menduan se ajo e ka lënë këngën. Por jo, nuk është e vërtetë, këngëtarja Jehona Sopi i është rikthyer skenës së muzikës. Këtë herë i ësht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.610Z

Pse Ledri Vula I këndon Elvanes?

Ledri Vula padyshim që është uragan i repit shqiptar. I talentuar, kreativ dhe mbi të gjitha shumë original, ky është Ledri, të cilin nuk e ndal asgjë. Rep këngëtari I famshëm, pas të cilit çmenden femrat, duket se më nuk k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:16.702Z

Rita Ora këndon për familjen Obama

Këngëtarja simpatike, Rita Ora ka shprehur emocionet e veçanta për ngjarjen e së dielës mbrëma. "Nuk ma merrte mëndja se do të ndodhte edhe kjo. Do të këndoj për Presidentin Obama dhe familjen e tij, më uroni fat"- shkrua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.764Z

Jessie J këndon edhe me gojë mbyllur (Video)

Ka qenë prezente në një intervistë në emisionin Graham Norton Show në BBC. Gjatë kësaj bisede, këngëtarja Jessie J ka shpalosur detaje rreth zbulimit të talentit të saj që kur ishte fëmijë. Por, Jessie ka zbuluar edhe di&cc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.407Z

Aurela Gaçe këndon për Shqiponjat e Kombëtares

Transmetuar më 30.03.2015 - 21:07 Këngëtarja Aurela Gaçe nuk e ka fshehur kënaqësinë që ka ndier teksa ka kënduar enkas për futbollistët e kombëtares shqiptare, fill pas fitores së tyre me Armeninë. “Shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.728Z

Këngën “Tavolina” e këndon edhe afrikani (Video)

Hiti “Tavolina” nga Lumi B, Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula përpos pëlqimit të madh që po i bëhet në vendin tonë ajo tani më ka kaluar edhe kufijtë shqiptar. E kjo këngë u pëlqye aq shumë sa që shumë njerëz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.107Z

Bieber i këndon Selenës “Where Are U Now”

Transmetuar më 30.06.2015 - 09:24 ‘Gozhdë në zemër’ duket se ka ngelur Selena Gomez për Justin Bieber. Ai ka lançuar videoklipin e tij për këngën “Where Are U Now”, më 29 qershor, dhe ndërsa disa fa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama