Rezultate te kerkimit per termin: +Ndoshta

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.327Z

Balotelli Ndoshta keni te drejte sjam Italian

I kryqezuar nga mediat analistet por edhe nga tifozet pas eliminimit te Italise ne Boteror Mario Ballotelit nuk i mbajne me nervatbr br Edhe pse eshte perkujdesur disi ne perzgjedhjen e fjaleve SuperMario reagon ashper ne rrjetet sociale ndaj atyre qe i kujtojne faktin se eshte nje italian i natyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.843Z

Mos ndoshta Kim e ka ndërmend të martohet?

Në fillim u dëgjua se Kim Kardashian dëshiron të ketë një fëmijë me të dashurin e saj Kanye West dhe tashmë e shohim të veshur me fustan nusërie. Ne çdo ditë po marrim të reja nga jeta e saj. Kim Kardashian ka hedhur në Twitter foton me fustan të bardhë nën shënimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.274Z

Zgjedhjet lokale serbe në Kosovë? Ndoshta jo

Ministri serb për Kosovën Goran Bogdanovic deklaroi se ndoshta nuk do të mbahen zgjedhjet lokale të Serbisë në Kosovë. “Nuk dëshirojmë që ta shkelim Rezolutën 1244 dhe ndoshta nuk do të organizojmë zgjedhjet lokale në Kosovë”, ka thënë Bogdanovic për mediat serbe. Ai k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.091Z

Masakra në Kaliforni, Obama: Ndoshta është terrorizëm

Nuk e dimë akoma arsyen e këtij sulmi të tmerrshëm. Kështu është shprehur Barack Obama mbi masakrën kundër personave me aftësi të kufizuar në San Bernardino në Kaliforni. FBI-ja po heton, – ka shtuar presidenti amerikan, – por duhet të bëjmë më shumë për të parandalua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.812Z

Fundi i luftërave, ndoshta i mundshëm

Gazeta ShqipShkenca Një studim sociologjik konsideron mundësinë për paqe në botë si realiste Ne kemi parë gjithnjë e më pak luftëra mes vendeve të ndryshme që nga viti 1945 dhe kjo gjë i ka çuar disa shkencëtarë të mos shohin arsye për të dyshuar se lufta mundet të zhduket një d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.119Z

Pavaresia e Kosoves Vucic Ndoshta keto endrra realizohen

Transmetuar me 03042016 - 1422 Kryeministri i Serbise Aleksander Vucic ka perdorur ironi kur eshte pyetur nga gazetaret per njohjen e pavaresise se Kosovesbr br I pyetur se si do te reagonte sikur pas zgjedhjeve parlamentare ne Ser

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.521Z

Trump: Putin ndoshta është përfshirë në vrasje!

Presidenti amerikan, Donald Trump ka thënë në një intervistë televizive se beson që homologu i tij rus, Vladimir Putin ndoshta është përfshirë në vrasje dhe ka pohuar sërish se Moska ka ndërhyrë në politikën amerikane. Trump po ashtu ka thënë se nuk e di nëse Sekretari amerikan i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama