Rezultate te kerkimit per termin: +Ndrsa

Total: 3175
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.195Z

Vetëvaret te kodrat e liqenit borxhliu

Tiran Nj 35-vjear i ka dhn fund jets duke u vetvaruar nga Kodrat e Liqenit Artifi cial n Tiran. Kalimtar t rastit kan lajmruar policin pr ngjarjen, ndrsa menjher kan nisur verifi kimet dhe hetimet. Policia kat ditur se viktima sht shtetasi Florian Spahiu, 35 vje, nga Pogradeci. Kufoma e t riut sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.109Z

Çmenduria, 198 lëvizje në Superiore

12 skuadrat elitare n Shqipri kan bler 105 lojtar, ndrsa 93 jan larguar Ashtu si ndodh n do ver, merkato e futbollistve n Shqipri vazhdon t jap shifra t “mendura”. Prpara startit t sezonit t ri, skuadrat ndryshojn me themele, duke regjistruar shifra rekord pr sa u takon afrimeve dhe larg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Plagoset ish-truproja e Hajdarit

sht qlluar me arm zjarri ish-truproja e deputetit t vrar Azem Hajdari.Marjam Gryka ka mbetur i plagosur, nj atentat q synonte pr ta vrar at. Gryka e ka konsideruar kt atentat si politik, ndrsa ka shtuar se nuk kishte konflikt me asnj person. Ai sht nxjerr nga makina, nga dy persona me maska, ndrsa s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.410Z

Skuadra, grumbullimi më 29 gusht në Durrës

Axhenda Kombtarja shqiptare do ta nis grumbullimin pr dy ndeshjet e para eliminatore m 29 gusht. Trajneri Josip Kuzhe ka prcaktuar orn 18.00 t s diels pr paraqitjen e 23 lojtarve t thirrur “nn arm”. Dita e par e grumbullimit parashikohet t kaloj e gjitha me akomodimin n hotel “Dyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.630Z

Juventus si Notts County, Barcelona kopjon Baselin

Shumkush kishte qeshur kur disa sezone m par Juventus kishte fanellat me ngjyr vjollce pr ndeshjet si mysafir. Mirpo, kjo ishte ngjyra e fanells s tyre origjinale. Gjiganti torinez ishte paraqitur me fanelln ngjyr vjollce pas themelimit t klubit. Por, nga kto fanella i kishte shptuar n vitin 1993

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Kruj, humb jetn nj 45-vjear

Nj 45-vjear nga rrethi i Krujs, sht i gjetur i pajet n nj parcel t mbjell me kanabis sativa. Hamit Karaj, punonjs i prkrahjes sociale n komun, sht gjetur i vrar n parceln e tij, ndrsa ende nuk dihen plotsisht motivet e ngjarjes. Policia ka ngritur dy pista hetimi, ku e para sht e ajo e vrasjes,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.499Z

Edhe Robinjo drejt Milanit, Borrielo huazohet te Juve

Lvizjet Pas Ibrahimovi, Milani krkon t realizoj nj tjetr blerje t madhe: bhet fjal pr Robinjon. Sulmuesi cilsohet fare pran kalimit te kuqezinjt, ndrsa transferimi mund t realizohet sot, pasi pritet prgjigjja e Manester Sitit. “Sitizns” pretendojn 18 milion euro pr brazilian, ndrsa ofer

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama