Rezultate te kerkimit per termin: +Ndryshime

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.181Z

Ndryshime në qeveri? Zbardhet axhenda e Asamblesë së PS

Mësohet se Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste që do të mblidhet më 28 dhjetor, do të nisë me fjalën e kryetarit të PS-së, Edi Rama, i cili do të bëjë një analizë të qeverisë së tij në një vit, por me fokus ngjarjet e fundit. Gjatë kësaj fjale pritet të bëhen publike dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.909Z

Deputetët, garanci ndaj arrestit? PS propozon ndryshime të Rregullores

Grupi parlamentar socialist i ka paraqitur kryetarit socialist të Parlamentit, Gramoz Ruçi, disa propozime për ndryshimin e rregullores. Ajo që bie në sy janë ndryshimet në rastin e një kërkesë të Prokurorisë për arrestimin e një deputeti. Sipas rregullores aktuale, sot Prokuroria mjaf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.278Z

Super-vullkani që shkaktoi ndryshime në tokë drejt shpërthimit

Rreth 500 mijë italianë jetojnë buzë super-vullkanit, i cili ka dhënë së fundi shenja aktiviteti. I quajtur Campi Flegrei, vullkani ka një krater prej 12 km të gjerë ka qenë aktiv rreth 500 vite më parë. Ekspertët besojnë se vullkani mund të shpërthejë sërish, i cili mund të derd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.104Z

Ndryshime në Arabi, kleriku kryesor: Gratë skanë pse mbulohen

Gratë saudite nuk kanë pse të veshin abajën, një mantel i gjatë dhe i lirshëm që përdoret për të mbuluar trupat e tyre në publik, tha një klerik i lartë fetar. Shejh Abdullah el-Mutlaq, anëtar i Këshillit të Dijetarëve të Lartë, tha se gratë duhet të vishen modeste, por kjo nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.533Z

Ndryshime me Rumanine ja si do te luaje Kombetarja

Shqiperia u mund edhe ne ndeshjen e dyte te EURO 2016 me Francen nderkohe qe tani duhet te mendoje per ndeshjen e fundit ne grup me Rumanine Trajneri De Biazi duhet te mendoje keto dite per formacionin qe do te zbrese ne fushe ndaj rumuneve dhe pritet qe te kete serish ndryshimebr br Burim Kukeli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.431Z

Ndryshime me Rumanine ja si do te luajne Kombetarja

Shqiperia u mund edhe ne ndeshjen e dyte te EURO 2016 me Francen nderkohe qe tani duhet te mendoje per ndeshjen e fundit ne grup me Rumanine Trajneri De Biazi duhet te mendoje keto dite per formacionin qe do te zbrese ne fushe ndaj rumuneve dhe pritet qe te kete serish ndryshimebr br Burim Kukeli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.131Z

Ministri Manjani: Kodi Civil, ndryshime në favor të debitorëve

Organizimi dhe funksionimi i Shërbimit të përmbarimit Gjyqësor është projektligji i cili është diskutuar në Komisionin Parlamentar të Çështjeve Ligjore. Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, i pranishëm në këtë prezantim, është shprehur se, si ligji i falimentit ashtu edhe ai për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama