Rezultate te kerkimit per termin: +Ndryshime

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.664Z

F1 ndryshime rrenjesore per McLaren

Drejtuesi kryesor i skuadrës së McLaren Mercedes në Formulën 1, Martin Whitmarsh, deklaroi se do të prezantohen ndryshime thelbësore në makinën “MP4-26” në garën e Australisë. ”Shigjetat e argjendta” janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.577Z

Ndryshime ne Zgjedhje

Grupi Punues per Reformen Zgjedhore me ne fund ka nisur punen e tij. Anetaret e ketij grupi te marten kane percaktuar listen e ceshtjeve per te cilat duhet te punojne javet e ardhshme. Me konsensus te plote u vendos qe Grupi Punues duhet te filloje punen nga temat me te veshtira por pa ambicie qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.728Z

Ne Itali nuk ka ndryshime

Nga Express me 17 nentor 2010 ne ora 1840 Selektori i Frances Laurent Blanc ia ka dhene nj 145shpulle146 futbollit italian. Sipas ish futbollistit francez ne futbollin italian nevojiten ndryshime respektivisht freskime. 147Italia nuk eshte ne krize por nevojiten ndryshime. Henry eshte ne pensio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.033Z

Shqiperia 4 ndryshime me Sllovenine

Disfata tronditëse me Islandën pritet të shoqërohet me ndryshime të shumta në formacionin e Kombëtares shqiptare, për ndeshjen e së martës me Slloveninë. Trajneri Gianni De Biasi mendohet se do të bëjë të paktën katë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.148Z

A do ketë ndryshime në qeveri?

Kryeministri Berisha ka filluar dje negociata me drejtues të Partisë Republikane, për të caktuar një vend në qeveri për këtë parti, pas largimit me dorëheqje prej saj të kryetarit Fatmir Mediu. Sipas të dhënave të para rreth takimit, Berisha u ka propozuar atyre vendin e zëvendëskry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.446Z

Mediu: Ndryshime në Kodin Zgjedhor

Kreu i Partisë Republikane ka kërkuar ndryshime në Kodin Zgjedhor shqiptar, gjatë një takimi me përfaqësuesit e asamblesë rajonale të PR-së, dega Vlorë. Mediu u shpreh, se Kodi Zgjedhor duhet të përfaqësojë sa më drejtë interesat e elektoratit dhe që të arrijë këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.969Z

PAA: S'ka nevoje per ndryshime ne qeveri

Kreu i PAA-se, Lufter Xhuveli, eshte i mendimit se kabineti qeveritar nuk ka nevoje per ndryshime thelbesore pas marrjes se fteses per ne NATO ne samitin e Bukureshtit. Sipas Xhuvelit, fakti qe Shqiperia mori ftesen per anetaresim ne NATO do te thote se stafi qeverises ka punuar mire dhe ka ndermarr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama