Rezultate te kerkimit per termin: +Ndryshime

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.728Z

Ne Itali nuk ka ndryshime

Nga Express me 17 nentor 2010 ne ora 1840 Selektori i Frances Laurent Blanc ia ka dhene nj 145shpulle146 futbollit italian. Sipas ish futbollistit francez ne futbollin italian nevojiten ndryshime respektivisht freskime. 147Italia nuk eshte ne krize por nevojiten ndryshime. Henry eshte ne pensio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.033Z

Shqiperia 4 ndryshime me Sllovenine

Disfata tronditëse me Islandën pritet të shoqërohet me ndryshime të shumta në formacionin e Kombëtares shqiptare, për ndeshjen e së martës me Slloveninë. Trajneri Gianni De Biasi mendohet se do të bëjë të paktën katë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.148Z

A do ketë ndryshime në qeveri?

Kryeministri Berisha ka filluar dje negociata me drejtues të Partisë Republikane, për të caktuar një vend në qeveri për këtë parti, pas largimit me dorëheqje prej saj të kryetarit Fatmir Mediu. Sipas të dhënave të para rreth takimit, Berisha u ka propozuar atyre vendin e zëvendëskry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.446Z

Mediu: Ndryshime në Kodin Zgjedhor

Kreu i Partisë Republikane ka kërkuar ndryshime në Kodin Zgjedhor shqiptar, gjatë një takimi me përfaqësuesit e asamblesë rajonale të PR-së, dega Vlorë. Mediu u shpreh, se Kodi Zgjedhor duhet të përfaqësojë sa më drejtë interesat e elektoratit dhe që të arrijë këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.969Z

PAA: S'ka nevoje per ndryshime ne qeveri

Kreu i PAA-se, Lufter Xhuveli, eshte i mendimit se kabineti qeveritar nuk ka nevoje per ndryshime thelbesore pas marrjes se fteses per ne NATO ne samitin e Bukureshtit. Sipas Xhuvelit, fakti qe Shqiperia mori ftesen per anetaresim ne NATO do te thote se stafi qeverises ka punuar mire dhe ka ndermarr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.095Z

5 ndryshime të reja në qeveri

Pas zëvendësimit të ministrave, këtë javë ndryshimet në qeveri janë bërë në nivel zv. ministrash. Në mbledhjen e kësaj të mërkure qeveria ka miratuar emërimin e Eralda Methasanit zv. ministre të Integrimit, Redi Shtinon si zv. ministër në Arsim, Kledi Xhaxhiu si zv.ministër i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.202Z

"Shumica e amerikaneve duan ndryshime"

"Kandidimi presidencial i Barack Obamas do te nxise shume amerikane me ngjyre qe te angazhohen me shume ne politike, sepse ky rast u deshmon atyre se mund te kene sukses nese provojne dhe hyjne ne gare", thote analisti i Radios Evropa e Lire, Patrik Mur. Senatori Barack Obama eshte kandidati i Part

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama