Rezultate te kerkimit per termin: +Ne +Keshillin

Total: 3837
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.094Z

Situata ne Ukraine debatohet ne Keshillin e Sigurimit

0 brbr brbrNe Keshillin e Sigurimit eshte debatuar ashper per situaten ne lindje te Ukraines mes perfaqesuesve te Shteteve te Bashkuara dhe Rusise per ceshtjen e armatimeve ne ndihme te separatistevebrbr brbrPavaresisht ekzistences se armepushimit mes paleve qe prej 5 shtatorit luftimet kane vijuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.253Z

Shtyhet seanca ne keshillin bashkiak

Asnje nga pikat e rendit te dites nuk eshte miratuar dje ne Keshillin Bashkiak. Pas diskutimit te pikes se pare per dhenien e koncesioneve per parkimet nentokesore, anetaret e Keshillit Bashkiak te kryeqytetit nuk kane rende dakord per te vazhduar asnje diskutim tjeter. Konkretisht cesht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.344Z

Tirane, serish debate ne Keshillin Bashkiak

Ne Keshillin Bashkiak te Tiranes ka pasur serish debate te ashpra per ceshtjen e buxhetit, sa qe keshilltaret e PD kane bojkotuar mbledhjen. Ata kane pretenduar se ne buxhetin per kryeqytetin ka me shume shpenzime se sa investime, si dhe kane kundershtuar procedurat e miratimit te buxhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.193Z

Tension ne keshillin e qarkut Fier

E enjte 01 Dhetor 2011 2057 KESHILLI I QARKUTNdodh incident i radhes ne keshillin e qarkut ne Fier. Sipas perfaqesuesve socialiste te tij deputeti Enkelejd Alibeaj se bashku me disa mbeshtetes kane shqyer me force deren e keshillit. Te majtet pohojne se qellimi i tyre ka qene nderrimi i brave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.974Z

PD vendos vetem ne Keshillin Bashkiak te Shkodres

0 brbr SSSAbrASS brbrZgjedhjet lokale te 2015 shenuan nje suprize te madhe per koalicionin e djathte Per here te pare opozita rrudhi ndjeshem numrin e bashkive te fituara duke marre vetem 15 kundrejt 45 qe fitoi koalicioni i majte dhe nje bashki ate te Finiqit qe u mor nga ish aleatja e demokrateve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.679Z

Tirane, nis seanca ne keshillin bashkiak

Ne keshillin bashkiak te Tiranes kane nisur debatet per buxhetin e vitit 2009. Kryetari i bashkise, Edi Rama ne fjalen e tij e ka cilesuar si nje veprim politik seancen e kaluar ku buxheti nuk u miratua. Rama ka hedhur poshte akuzat per abuzim te fondeve dhe ka theksuar se rrezimi i buxhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.419Z

Dy pale perfaqesues perplasen sot ne Keshillin e Qarkut te Fierit

Konstituimi Zeqaj dergon te zgjedhurit e pare ndersa prefekti te dytet Sot me 21 shtator do te zgjidhet kryetari i Keshillit te Qarkut te Fierit. Dy dite pas zhvillimit te bujshem ne Keshillin e Bashkise se Fierit situata vazhdon te jete e paqarte. Dje nje dite pas pucit ne keshillin bashkiak dhe n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama