Rezultate te kerkimit per termin: +Nga

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.469Z

Majko:Marrëveshja, nga presioni, jo nga vullneti

UASHINGTON- Anëtari i Kryesisë së Partisë Socialiste, Pandeli Majko në një intervistë për Zërin e Amerikës në shqip, tha se marrëveshja mes qeverisë dhe opozitës, e arritur së fundi, nuk vjen si rezultat e vullnetit të mirë, por si pasojë e presionit ndërkombëtar. Negociatat në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.067Z

Rrahur nga serbet denuar nga UEFA

e Shtune 25 Tetor 20141137 am brbrKjo eshte karikatura e dites publikuar nga e perditshmja e Kosoves 8220Koha Ditore8221 SSSAbrASSKarikatura ironizon vendimin e padrejte qe ndeshkoi Shqiperine me humbje te ndeshjes ne tavoline edhe pse ndeshja u nderpre per shkak te dhunesbrbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.598Z

Liruar nga reforma, vdes nga alkooli

Nje ish-efektiv policie ka gjetur vdekjen dje si pasoje e konsumit te teper te alkoolit. Xhezmi Gurri humbi jeten ne spitalin e Beratit, ndersa burime nga personeli mjekesor bene te ditur se viktima ka mberritur ne gjendje te rende. Konsumimi i tepert i pijes mesohet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.033Z

Lluci iken nga PBDNJ, dorehiqet nga kryesia

Vendimi per daljen nga koalicioni qeveritar dhe kalimi ne koalicionin e majte ne keto zgjedhje ka patur krisjet e veta edhe ne Sarande e Delvine. Deklarimi majtas i kryetarit te PBDNJ, Vangjel Dule, ka ngjallur reagime te kunderta ne disa nga personazhet e njohur te kesaj partie ne Sarande, Delvine

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.667Z

Varesi nga smartfoni Ja nga cfare vuani

Transmetuar me 22022015 - 1905 Kontrolloni ne menyre te vazhdueshme telefonin Beni kujdes pasi mund te jeni te prekur nga stresi ose me keq akoma mund te jeni duke vuajtur nga depresioni Ata qe e kane konfirmuar kane qene kerkuesit e Baylor University ne Te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.658Z

Njerëzia përmbytet nga uji, qeveria nga mbledhjet

Dje u tmerruan qytetarë nga veriu e nga jugu me sjelljen cinike të qeverisë, e cila i la të përmbyturit në mëshirë të fatit, refuzoi të shpallte gjendjen e emergjencës dhe e kaloi gjithë krizën me propagandën e një mbledhjeje darke. Lumenjtë edhe dalin nga shtrati, por s'ndod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.471Z

Frika nga Kosova, Duka merr garanci nga Vokrri. Por edhe nga Tavecchio

Federata Shqiptare e Futbollit ka qenë edhe një nga misionaret kryesore të pranimit të Federatës së futbollit të Kosovës nga UEFA dhe FIFA. Por tani, ky realitet mund t'i kthehet asaj kundër. Gjithsesi Duka thotë se ka marrë premtimin e Vokrrit dhe stafitë të tij se, kombëtarja jonë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama