Rezultate te kerkimit per termin: +Nisin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.251Z

FOTOT/ Nuk i ndal asgjë! Gjermanët nisin Oktoberfest

Shiu i vrullshëm dhe stuhitë nuk kanë ndaluar gjermanët të nisin festën e përvitshme të birrës. Eventi  që zgjat 17 ditë pritet të ketë rreth 6 milionë vizitorë këtë vit. Në fotot e mëposhtme shihet qindra qytetarë gjermane dhe jo vetëm, që sfidojnë shiun.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.129Z

Itali, nisin thashethemet për jetën private të Canës

Me transferimin e Lorik Canës tek Lazio, mediat kanë filluar të gërmojnë menjëherë në jetën e tij private. E përditshmja sportive Corriere dello Sport, ka publikuar sot një galeri me foto të Lorik Canës dhe supermodeles Zana Krasniqi, të cilën gazeta e ka prezantuar si ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.746Z

Shkrumbohet nga flakt nj automjet, nisin hetimet

Nj automjet u shkrumbua nga flakt n rrethana ende t panjohura n qytetin e Vlors. Ngjarja ka ndodhur n afrsi t zons Omonia, ku automjeti tip fuoristradë me targa AA 382 IU u shkrumbua nga zjarri. Polici ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të zjarrit, ku do të jetë ekspertiza ajo që do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.319Z

Kardinalet nisin votimin per Papen e ri

Kardinalet nisin votimin per Papen e ri E marte 12 Mars 2013 1010 Kardinalet nisin votimin per papen e riKardinalet nisin sot votimin e fshehte per te zgjedhur papen e 266-te te Kishes Katolike 115 kardinalet nga 48 shtete do te hyjne ne Kapelen Sistine pasdite per mbledhjen e tyre te fshehte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.237Z

OpozitaProtestat do nisin pas 15 tetorit

Kryetari i Partise Socialiste Edi Rama ka mbledhur sot aleatet ku eshte vendosur se pas dates 15 tetor do te nisin edhe protestat ne te gjithe vendin. Kjo tryeze e opozites eshte mbledhur ndryshe nga heret e tjera ne ambjentet e ish-levizjes G99 nje zyre kjo e cilesuar si zyra e koaliconit opo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.923Z

FOTOT/ Madonna kërcënon gjatë protestës, shërbimet sekrete nisin hetim

Shërbimet sekrete amerikane do të nisin një hetim ndaj këngëtares Madonna. Ajo ishte në protestën e mbajtur dje në Uashington, kundër Trump. Madonna u shpreh pa dorashka duke sharë dhe fyer presidentin e ri. Por objekti i hetimit do të jetë një kërcënim që ajo ka bërë. Do ta he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.097Z

FOTO+VIDEO/ Luanët nisin drekën me buallin fatkeq, por

Këto foto janë shkrepur në parkun e famshëm Kruger në Afrikën e Jugut. Disa luanë të uritur sulmojnë dhe kapin një buall. Ata nisin drekën, por më pas zihen mes tyre se kush do të komandojë. Bualli fatlum përfiton dhe ia mbath nga sytë këmbët.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama