Rezultate te kerkimit per termin: +Njeheresh

Total: 2567
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.502Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.450Z

Kamarieri qe transporton njeheresh 27 kriko birre

0 brbr brbrNje kamarier bavarez ka thyer rekordin personal per numrin e krikove qe transporton per nje xh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.297Z

Shumë punë njëkohësisht janë problem për fëmijët dhe të rriturit

Studimi – Teknologjia na i ka bërë shumë të thjeshta. Nëpërmjet smartfon-ëve tanë, ne mund të arrijmë që të bëjmë punë të ndryshme, madje me lehtësi për tu vlerësuar. Por sa e dëmshme është kjo për ne? Të bërit shumë punë njëkohësisht konsiderohet si një ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.125Z

Berisha, heshtje politike

Kreu i mazhorances, njeheresh dhe kryetar i PD, Sali Berisha ka preferuar te heshte ne lidhje me situaten politike, duke mos preferuar te hedhe asnje akuze, te pakten ne drejtim te rivalit te tij politik, Rama. Dje gjate turit te tij, "Shqiperia por ndryshon" ne zonen e Malesise se Madhe, kryeminist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.731Z

"Per te hyre ne PS duhet te kesh 2 milione euro"

Ylli Manjani, sekretar i ceshtjeve zgjedhore ne LSI, njeheresh zv/minister i Transporteve, lidhur me ngjarjen e 21 janarit deklaron se prokuroria s'eshte e besueshme, ndersa Presidenti nuk duhet te heshte. Njeheresh ai ka denuar dhe menyren se si Partia Socialiste po reagon pas ngjarjeve te 21 janar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.337Z

Milo, sot percakton koalicionet, ne Kongres pershendet Rama

Partia Demokracia Sociale e drejtuar nga Paskal Milo do te zhvilloje diten e sotme kongresin e saj elektoral. Ne Kongres, pervec fjales se kryetarit Paskal Milo, do te miratohet lista e 140 kandidateve per deputet te zgjedhjeve te 28 qershorit. Njeheresh do te percaktohet zyrtarisht pozicionimi i ke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama