Rezultate te kerkimit per termin: +Njeheresh

Total: 2567
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.125Z

Berisha, heshtje politike

Kreu i mazhorances, njeheresh dhe kryetar i PD, Sali Berisha ka preferuar te heshte ne lidhje me situaten politike, duke mos preferuar te hedhe asnje akuze, te pakten ne drejtim te rivalit te tij politik, Rama. Dje gjate turit te tij, "Shqiperia por ndryshon" ne zonen e Malesise se Madhe, kryeminist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.731Z

"Per te hyre ne PS duhet te kesh 2 milione euro"

Ylli Manjani, sekretar i ceshtjeve zgjedhore ne LSI, njeheresh zv/minister i Transporteve, lidhur me ngjarjen e 21 janarit deklaron se prokuroria s'eshte e besueshme, ndersa Presidenti nuk duhet te heshte. Njeheresh ai ka denuar dhe menyren se si Partia Socialiste po reagon pas ngjarjeve te 21 janar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.337Z

Milo, sot percakton koalicionet, ne Kongres pershendet Rama

Partia Demokracia Sociale e drejtuar nga Paskal Milo do te zhvilloje diten e sotme kongresin e saj elektoral. Ne Kongres, pervec fjales se kryetarit Paskal Milo, do te miratohet lista e 140 kandidateve per deputet te zgjedhjeve te 28 qershorit. Njeheresh do te percaktohet zyrtarisht pozicionimi i ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.033Z

Kriza politike ne Kosove deshtojne serish bisedimet

brbrPavaresisht kembenguljes te presidentes se Kosoves per te nxitur palet te gjejne gjuhen e perbashket zgjidhja e ngercit institucional duket e larget Pas takimit te mbajtur ne zyren e presidentes kreu i AAK-se Ramush Haradinaj njeheresh kandidat i koalicionit opozitar per kryeminister deklaroi se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.151Z

Islami: Raporteret, te shqetesuar per ligjin

Partia Socialiste duke shprehur shqetesimin qe ka per ligjin e "Dosjeve", ka percjelle njeheresh shqetesimin e raportereve te Asamblese Parlamentare te Komisionit Evropian. "Ligji i lustrimit ka qene tema kryesore qe ka angazhuar dhe shqetesuar maksimalisht bashkeraportuesit e KE-se", beri dje te di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.254Z

Mbledhja e OSBE, Meta nis viziten ne Athine

Numri dy i qeverise shqiptare do te jete sot ne Athine, ku pritet te demonstroje dhe njehere qendrimin e qeverise shqiptare dhe mazhorances qeverisese, per ndershmerine dhe ligjshmerine e zgjedhjeve parlamentare te 28 qershorit te ketij viti. Keshtu, zv/kryeministri Ilir Meta, njeheresh shefi i dipl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.340Z

PD, ndryshime ne statut, tani nje mije delegate ne Kuvend

Kane filluar pergatitjet per Kuvendin Kombetar te Partise Demokratike, teksa jane bere dhe propozimet e para ne mbledhjen e kryesise se javes se kaluar. Keshtu, ndryshimi do te filloje qe me riorganizimin ne deget e rretheve, teksa do te ndryshojne duke u pershtatur dhe me sistemin zgjedhor me te ci

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama