Rezultate te kerkimit per termin: +Njeheresh

Total: 2567
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.731Z

"Per te hyre ne PS duhet te kesh 2 milione euro"

Ylli Manjani, sekretar i ceshtjeve zgjedhore ne LSI, njeheresh zv/minister i Transporteve, lidhur me ngjarjen e 21 janarit deklaron se prokuroria s'eshte e besueshme, ndersa Presidenti nuk duhet te heshte. Njeheresh ai ka denuar dhe menyren se si Partia Socialiste po reagon pas ngjarjeve te 21 janar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.337Z

Milo, sot percakton koalicionet, ne Kongres pershendet Rama

Partia Demokracia Sociale e drejtuar nga Paskal Milo do te zhvilloje diten e sotme kongresin e saj elektoral. Ne Kongres, pervec fjales se kryetarit Paskal Milo, do te miratohet lista e 140 kandidateve per deputet te zgjedhjeve te 28 qershorit. Njeheresh do te percaktohet zyrtarisht pozicionimi i ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.033Z

Kriza politike ne Kosove deshtojne serish bisedimet

brbrPavaresisht kembenguljes te presidentes se Kosoves per te nxitur palet te gjejne gjuhen e perbashket zgjidhja e ngercit institucional duket e larget Pas takimit te mbajtur ne zyren e presidentes kreu i AAK-se Ramush Haradinaj njeheresh kandidat i koalicionit opozitar per kryeminister deklaroi se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.151Z

Islami: Raporteret, te shqetesuar per ligjin

Partia Socialiste duke shprehur shqetesimin qe ka per ligjin e "Dosjeve", ka percjelle njeheresh shqetesimin e raportereve te Asamblese Parlamentare te Komisionit Evropian. "Ligji i lustrimit ka qene tema kryesore qe ka angazhuar dhe shqetesuar maksimalisht bashkeraportuesit e KE-se", beri dje te di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.254Z

Mbledhja e OSBE, Meta nis viziten ne Athine

Numri dy i qeverise shqiptare do te jete sot ne Athine, ku pritet te demonstroje dhe njehere qendrimin e qeverise shqiptare dhe mazhorances qeverisese, per ndershmerine dhe ligjshmerine e zgjedhjeve parlamentare te 28 qershorit te ketij viti. Keshtu, zv/kryeministri Ilir Meta, njeheresh shefi i dipl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.340Z

PD, ndryshime ne statut, tani nje mije delegate ne Kuvend

Kane filluar pergatitjet per Kuvendin Kombetar te Partise Demokratike, teksa jane bere dhe propozimet e para ne mbledhjen e kryesise se javes se kaluar. Keshtu, ndryshimi do te filloje qe me riorganizimin ne deget e rretheve, teksa do te ndryshojne duke u pershtatur dhe me sistemin zgjedhor me te ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.786Z

Kryeministri Rama ne konference

brbrKryeministrit Rama ka nisur konferencen e tij njeheresh perpara gazetareve e ne rrjetet sociale twitter e Facebook duke ftuar te gjithe qytetaret qe ti drejtojne pyetje mbi ceshtje qe ata kane interes Pjesen e pare vemendja eshte fokusuar vecanerisht ne problem e turizmit ku kryeministri Rama i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama