Rezultate te kerkimit per termin: +Nxjerr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.826Z

E nxjerr dhe Genta

var fbShare url httpvizionplusale-nxjerr-dhe-gentasize smallbrbrGenta Ismaili provokon Ne postimet e saj ne median sociale kengetarja nuk harron te tregoje hiretbrbr brbrNe nje postim te fundit ne instagram kengetarja ekspozon gjoksin E veshur me nje xhakete te zeze ajo qe vihet re eshte dekolteja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.508Z

FOTOT/ Presidentja kroate nxjerr gjoksin e hatashëm

Para pak ditësh qarkulluan disa foto në media që thuhej se ishin të presidentes kroate Kolinda Grabar Kitaroviç. Por në fakt femra në foto ishte Coco Austin. Mirëpo presidentja seksi kroate nuk ka vonuar të dalë në shtypin rozë. Mediat italiane kanë publikuar foto të presidentes e c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.577Z

FOTOT/ Laura nxjerr të pasmet bombastike

Modelja Laura Keller ka publikuar disa foto ku tregon asetet e saj bombastike. Braziliania duket tejet seksi.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.029Z

FOTO/ I nxjerr dhe Albëria, nuk reziston dot

Albërie Hadërgjonaj njihet për formën e saj të shkëlqyer trupore. Këngëtarja, pavarësisht viteve ka ditur të kujdeset për rininë e saj, edhe pse shpesh është përfolur për operacione plastike. Albëria ka postuar këtë foto në Instagram ku tregon gjoksin e saj, të cilin gati e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.233Z

VIDEO: Gërdeci nxjerr jashtë kontrollit Berishën

Sali Berisha ka humbur kontrollin e ka shpërthyer në fyerje e sharje ndaj ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, pasi ky i fundit i përmendi ngjarjen e Gërdecit të 8 viteve më parë. Nga foltorja e Kuvendit, Tahiri u shpreh se ai është i vendosur të çojë deri në fund luftën ndaj ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.064Z

VIDEO/ Sherr në fushë, arbitri nxjerr pistoletën

Një ngjarje e pazakontë është shënuar gjatë një ndeshje në ligën rajonale në Brazil. Gjyqtari Gabriel Murta ka nxjerrë me të kuq një lojtar të Amantes de Bola (Dashnorët e topit. Por, në këto moment në fushë ka shpërthyer një sherr, teksa atë e kanë goditur trajneri dhe fut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.101Z

FOTOT/ Gigi Hadid i nxjerr në shesh

Gigi Hadid ka treguar shumë me veshjen e saj. Modelja 20-vjeçare është fotografuar ndërsa merrte pjesë në koncertin e Taylor Sëift në Los Angeles. Ajo kishte zgjedhur të vishte një kanatiere, që i nxirrte në pah gjoksin.  

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama