Rezultate te kerkimit per termin: +Nxjerr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.489Z

Djali e ngacmoi në rrugë, vajza i nxjerr gjoksin dhe.

Kujdes kur ngacmoni vajza pasi mund ta pësoni si ky djali, i cili u përball me një reagim të pazakontë. Djali ka komentuar një vajzë duke i thënë “do të doja të të shihja lakuriq”. Si përgjigje vjaza ia plotësoi dëshirën. Ajo u zhvesh por duke e goditur atë, madje  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.190Z

Punonjësit pa rroga, ministrat zhgërryen në luks, Berisha nxjerr mesazhet

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar dy mesazhe qe sipas tij denocnojne situaten skandaloze ne ate qe ai e quan shteti i Norieges. Berisha ka postuar ne faqen e tij ne FB, mesazhin e një mjeku nga Dibra dhe një punonjësi të Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit të cilët ankohen se nuk k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.767Z

SHBA nxjerr bllof Bashën: Trump nuk mbështet veprimet e PD

Shtetet e Bashkuara të Amerikës deklarojnë se asnjë prej çështjeve të mprehta të aktualitetit politik në vend nuk duhet të jetë shfajësim për bojkotin e Parlamentit, bllokimin e zgjedhjeve dhe Reformës në Drejtësi. Në përgjigje të interesimit të Top Channel, ambasada amerikane n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.309Z

Njihuni me Lean! Irina Shayk nxjerr vajzën shëtitje në LA

Irina Shayk për herë të parë  ka lejuar që fytyra e vajzës së saj 4 muajshe të shihet në publik ndërsa po bënin shëtije së bashku në Los Angeles. Supermodelja dhe Lea de Seine dukeshin shumë të entuziaste ndërsa shijonin kohën e bukur. 31-vjeçarja e ka marrë veten tërësish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.523Z

Salianji nxjerr përgjimet e reja të Alizotit: Shoku nga Librazhdi!

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka publikuar sot disa përgjime të reja, mes Fredi Alizotit dhe disa personave të tjerë, ku flitet sërish për një pagesë. Salianji deklaroi se këto përgjime, tregojnë se Alizoti është aktori i sajuar nga Rama dhe është paguar nga Taulanti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.798Z

Visar Zhiti nxjerr nga dosja e burgut, kartolinën për Reshpjen

I dashur Fredi! Cmëkat ti urosh shkrimtarit gëzuar, vitin kur e dimë që ai rrallë herë gëzohet. Ju uroj vjersha të bukura, romane mermeri, përralla të arta! Kështu i shkruante në kartolinën e dërguar në dhjetor të vitit 1974-tër Visar Zhiti, poetit Frederik Reshpja. Adresa ku duhet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama