Rezultate te kerkimit per termin: +Nxjerr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.952Z

FOTOT/ Kjo femër e nxjerr bukën me

Është diplomuar për Ekonomik, por diploma nuk i hyri shumë në punë. Amerikania Courtney Barnes ka bërë disa injeksione duke zmadhuar të pasmet. 32-vjeçarja nga Miami ka të pasme 150 cm. Ajo la punën tradicionale si ekonomiste për tu bërë modele të pasmesh dhe punon edhe online, d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.184Z

FOTOT/ Bukuroshja Ari nxjerr gjinjtë zbuluar

Ari Lezama ka pozuar për ujin 138. Modelja bukuroshe ka ekspozuar gjinjtë e saj duke dalë topless.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.267Z

FOTOT/ Modelja më seksi gjermane nxjerr gjoksin

Quhet Luna del Sol dhe është një ndër modelet më seksi gjermane. Së fundmi është duke punuar në Itali ku dhe ka pozuar duke dhuruar këto pamje mahnitëse.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.508Z

Kofshët me celulit dheRealiteti nxjerr bllof Encën

Ajo kujdeset gjithmonë që të dalë mirë në rrjetet sociale duke përdorur shpesh edhe fotoshopin, por kur vjen puna te shfaqjet live është e vështirë që të fshehë gjithçka. Në rrjet janë publikuar disa foto të Encës gjatë një performance live në mbrëmjen e ndërrimit të vite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.205Z

VIDEO/ Polici nxjerr zvarrë nga mësimi nxënësen

Kjo video është bërë në një shkollë të mesme në Karolinën e Jugut në SHBA. Polici merr zvarrë nxënësen dhe e nxjerr jashtë, pasi ishte thirrur për ndihmë nga mësuesi. Nxënësja ishte duke bërë zhurmë dhe si ishte bindur kërkesës së mësuesit për të dalë jashtë. Polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.888Z

FOTOT/ Christina i nxjerr në shesh

Christina Milian është shfaqur shumë e nxehtë në Los Angeles. Këngëtarja ka pasur një veshje provokuese, që ekspozonte gjoksin. Nuk është hera e parë në fakt, që Christina shfaqet kaq provokuese në publik.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.559Z

FOTOT/ Elsa rrezikon, sa nuk nxjerr zogun

Modelja Elsa Hosk ka postuar një foto mjaft provokuese në Instagram. Ajo shihet duke rregulluar mbathjet duke rrezikuar të tregojë më shumë se çduhet. Bukuroshja suedeze nuk ndalet së provokuari.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama