Rezultate te kerkimit per termin: +Nxjerr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.888Z

FOTOT/ Christina i nxjerr në shesh

Christina Milian është shfaqur shumë e nxehtë në Los Angeles. Këngëtarja ka pasur një veshje provokuese, që ekspozonte gjoksin. Nuk është hera e parë në fakt, që Christina shfaqet kaq provokuese në publik.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.559Z

FOTOT/ Elsa rrezikon, sa nuk nxjerr zogun

Modelja Elsa Hosk ka postuar një foto mjaft provokuese në Instagram. Ajo shihet duke rregulluar mbathjet duke rrezikuar të tregojë më shumë se çduhet. Bukuroshja suedeze nuk ndalet së provokuari.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.970Z

FOTOT/ Aisleyne e nxjerr komplet në shesh

Aisleyne Horgan-Wallace nuk është përmbajtur. Pasi ka dalë nga shtëpia e Big Brother Britania, ajo është fotografuar në Londër me një mikeshën e saj. Me këtë rast, ajo ka treguar të pasmet për paparacët.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.176Z

FOTOT/ Abigail nuk përmbahet, e nxjerr gjoksin

Modelja nga Los Anxheles Abigail Ratchford ka dhuruar një performancë epshndjellëse teksa pozon topless. Amerikania është tmerrësisht seksi!    

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.970Z

FOTOT/ Rosie nxjerr jashtë gjoksin ashtu si padashje

Është një incident i parashikueshëm. Modelja dhe aktorja britanike Rosie Huntington- Whiteley, 26 vjeç, ekspozoi gjoksin gjatë ceremonisë së British Fashion Awards. Një fanse femër u kujdes për të mbuluar modelen, e cila u bë e famshme nga Victorias Secret./ep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.297Z

VIDEO/ Kujdes kujt ia nxjerr gishtin e mesit!

Kjo video tejet gazmore është publikuar në rrjetet sociale dhe tregon momentin kur një mace reagon ndaj personit që i nxjerr gishtin e mesit. E pamundur të mos qeshësh!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.055Z

FOTOT/ Këngëtarja transparencë totale, i nxjerr në shesh

Nicole Scherzinger kishte zgjedhur në veshje provokuese, teksa është shfaqur në një event mbrëmjen e djeshme. Ajo kishte veshur një fustan të zi transparent, poshtë të cilit nuk mbante reçipeta. Për këtë shkak, 39-vjeçares i dallohej qartë gjoksi.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama