Rezultate te kerkimit per termin: +Nxjerr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.970Z

FOTOT/ Aisleyne e nxjerr komplet në shesh

Aisleyne Horgan-Wallace nuk është përmbajtur. Pasi ka dalë nga shtëpia e Big Brother Britania, ajo është fotografuar në Londër me një mikeshën e saj. Me këtë rast, ajo ka treguar të pasmet për paparacët.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.176Z

FOTOT/ Abigail nuk përmbahet, e nxjerr gjoksin

Modelja nga Los Anxheles Abigail Ratchford ka dhuruar një performancë epshndjellëse teksa pozon topless. Amerikania është tmerrësisht seksi!    

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.970Z

FOTOT/ Rosie nxjerr jashtë gjoksin ashtu si padashje

Është një incident i parashikueshëm. Modelja dhe aktorja britanike Rosie Huntington- Whiteley, 26 vjeç, ekspozoi gjoksin gjatë ceremonisë së British Fashion Awards. Një fanse femër u kujdes për të mbuluar modelen, e cila u bë e famshme nga Victorias Secret./ep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.297Z

VIDEO/ Kujdes kujt ia nxjerr gishtin e mesit!

Kjo video tejet gazmore është publikuar në rrjetet sociale dhe tregon momentin kur një mace reagon ndaj personit që i nxjerr gishtin e mesit. E pamundur të mos qeshësh!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.055Z

FOTOT/ Këngëtarja transparencë totale, i nxjerr në shesh

Nicole Scherzinger kishte zgjedhur në veshje provokuese, teksa është shfaqur në një event mbrëmjen e djeshme. Ajo kishte veshur një fustan të zi transparent, poshtë të cilit nuk mbante reçipeta. Për këtë shkak, 39-vjeçares i dallohej qartë gjoksi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.826Z

E nxjerr dhe Genta

var fbShare url httpvizionplusale-nxjerr-dhe-gentasize smallbrbrGenta Ismaili provokon Ne postimet e saj ne median sociale kengetarja nuk harron te tregoje hiretbrbr brbrNe nje postim te fundit ne instagram kengetarja ekspozon gjoksin E veshur me nje xhakete te zeze ajo qe vihet re eshte dekolteja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.508Z

FOTOT/ Presidentja kroate nxjerr gjoksin e hatashëm

Para pak ditësh qarkulluan disa foto në media që thuhej se ishin të presidentes kroate Kolinda Grabar Kitaroviç. Por në fakt femra në foto ishte Coco Austin. Mirëpo presidentja seksi kroate nuk ka vonuar të dalë në shtypin rozë. Mediat italiane kanë publikuar foto të presidentes e c

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama