Rezultate te kerkimit per termin: +Obama +Trump

Total: 995
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.502Z

Trump Obama president katastrofe

brbrKandidati republikan per president Donald Trump i eshte pergjigjur kreut te Shtepise se Bardhe Barak Obama duke e pershkruar presidencen e tij nje katastrofe Duke folur per talk show-n The orelli factor ne Fox News Trump deklaroi se Obama mund te radhitet si presidenti me i dobet ne historine e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.377Z

Obama paralajmeron Trump

var fbShare url httpvizionplusalobama-paralajmeron-trumpsize smallbrbrPerpara kthimit ne Shtetet e Bashkuara dhe ne perfundim te turit te tij te lamtumires presidenti ne detyre Barak Obama ka ngritur tonet ndaj pasardhesit te tij Donald Trump Ne nje konference per shtyp nga Peruja Obama perseriti k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.284Z

Trump Obama themeloi ISIS

brbrKandidati republikan Donald Trump ka tejkaluar cdo parashikim Kete radhe ai ka akuzuar presidentin Barak Obama si themelues te organizates radikale islamike ISIS Keto komente Trump i ka bere gjate nje tubimi elektoral ne Florida Biznesmeni i njohur nuk ka lene pa permendur edhe rivalen e tij Kl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.553Z

Obama i kundërpërgjigjet miliarderit Trump

Presidenti amerikan, Barack Obama ironizon me kandidatin e mundshëm për president, miliarderin Donald Trump. Obama e ironizoi fort miliarderin gjatë një darke të shtruar për gazetarët e akredituar në Shtëpinë e Bardhë dhe mysafirë të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.134Z

Obama: Trump ka nervozuar botën

SHBA Aq shqetësues është bërë në SHBA kandidati për president i republikanëve, Donald Trump, sa edhe presidenti Barack Obama tha se me deklaratat e bëra, miliarderi ka nervozuar udhëheqësit botërorë. Në një konferencë për shtyp nga qyteti Ise në Japoni, kreu amerikan i shtetit dekl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.370Z

Perplasjet Obama-Trump per sulmet ruse

var fbShare url httpvizionplusalperplasjet-obama-trump-per-sulmet-rusesize smallp styletext-align justifyNderhyrja e presidentit rus Putin ne zgjedhjet presidenciale amerikane te cilen e zbuluan sherbimet sekrete ka sjelle nje perplasje mes administrates ne ikje te presidentit amerikan Obama dhe as

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.818Z

Obama-republikanëve: Mos mbështetni Donald Trump

Presidenti amerikan, Barack Obama i ka bërë thirrje të gjithë republikanëve që të tërheqin mbështetjen e tyre të Donlad Tramp si kandidatinpër president. Në një tubim në mbështetje të konkurrentes Demokrate Hillary Clinton, Obama tha se nuk ka kuptim që   të denoncojë vërejtje t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama