Rezultate te kerkimit per termin: +Objektivi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.606Z

Guardiola: La Liga objektivi kryesor

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, thotë se ai e sheh kampionatin spanjoll si më të rëndësishëm se Ligën e Kampionëve. Barcelona fitoi të dy trofetë sezonin e kaluar dhe dëshiron që të dy trofetë të mbeten në Camp Nou edhe këtë sezon. Megjithatë me Real Madridin që ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.591Z

Martini: Kupa, objektivi i Vllaznisë

Deklarata Trajneri i Vllaznisë, Edi Martini, e ka vlerësuar maksimalisht fitoren që të besuarit e tij morën përballë Skënderbeut. Sipas drejtuesit të stolit shkodran, tri pikët e djeshme e ndihmojnë skuadrën të kërkojë me më tepër qetësi ecurinë pozitive, pa harruar se Kupa e Shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.052Z

Premierliga, objektivi kryesor i Man Cityt

Pronari i Manchester Cityt, Sheikh Mansour, ka thyer heshtjen dhe konfirmoi se objektivi kryesor i ekipit këtë sezon është të fitojë Premierligën. Pas marrjes së kontrollit të klubit më 2008, sheiku nga Abu Dhabi ka shpenzuar mbi 1 miliard euro në klub. Megjithatë, opinionet e tij publik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.546Z

Liga e Kampionëve, objektivi kryesor i Romës

Drejtori i Romës, Walter Sabatini ka thënë se objektivi kryesor i ekipit këtë sezon është kualifikimi për në Ligën e Kampionëve. Giallorossët, pavarësisht një rrugëtimi të vështirë deri më tani në Serie A, mbeten në garë për kualifikim në Ligën e Kampionëve. “Roma duhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.863Z

Liga e Kampionëve, objektivi kryesor i Bayernit

Presidenti i Bayern Munichut, Uli Hoeness ka bërë të ditur se objektivi kryesor i skuadrës së tij për këtë sezon është të triumfojë në Ligën e Kampionëve. Finalja e garës elitare të klubeve evropiane këtë edicion zhvillohet pikërisht në stadiumin e Bayernit, Allianz Arena dhe kj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.731Z

Fiksohet 3% objektivi për inflacionin

Ndryshimi Këshilli Mbikëqyrës i BSH i plotësuar me anëtarë të rinj, ndryshon Dokumentin e Politikës Monetare për vitin 2015. Ndryshimi i parë krahasuar me dokumentin e kaluar, ka të bëjë me objektivin kryesor të politikës monetare që është arritja dhe ruajtja e stabilitetit të çm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.212Z

Juventus objektivi eshte Vucinic

Mirko Vucinic është objektivi kryesor i Juventusit. Sulmuesi ka vendosur të largohet nga Roma dhe tashmë është në merkato. Cmimi i tij është 30 milionë euro. Kjo shifër do të ulet nga ana e drejtuesve bardhezinj duke futur n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama