Rezultate te kerkimit per termin: +Objektivi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.919Z

Enrique: Shpresoj në ndeshje të hapur

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique në prag të ndeshjes kundër Juventusit ka thënë se shpreson në një ndeshje spektakolare dhe të hapur. “Objektivi ynë ishte që të luftojmë për trofe dhe ne jemi duke e bërë kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.291Z

ISIS paralajmëron për sulme gjatë Eurovizionit

Eurovizioni është nën kërcënimin e terroristëve të Shtetit Islamik, ISIS. Raportohet se ekstremistët po planifikojnë një sulm të madh në këtë konkurs vjetori, i cili do mbahet në Suedi. Sipas Daily Star, tetë terroristë dyshohet se kanë hyrë në Stokholm kohët e fundit, pasi kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.371Z

Atentat terrorist në Paris, dy agjentë policie të vrarë

Tjetër atentat terrorist në Paris. Një person ka hapur zjarr Champs-Élysées, ndërsa dy agjentë policie kanë humbur jetën. Edhe agresori ka humbur jetën gjatë shkëmbimit të zjarrit. Objektivi i sulmit sipas Ministrisë së Brendshme franceze ishte policia dhe hetimet i kanë kaluar anti-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.377Z

Conte: Nuk kemi frikë, Benfikën e mundim pa problem

Në konferencën për shtyp që paraprin gjysmëfinalen e kthimit të Ligës së Europës, kundër Benfikës, në Juventus Stadium trajneri i Juventusit, Antonio Conte tregohet i sigurt për kualifikimin e ekipit të tij. Për mënyrën sesi i përjetoj unë ndeshjet, sfidat me eliminim direkt janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.600Z

E rrallë: Futbolli, lëndë shkollore në Kinë

Futbolli do të jetë në lënde shkollore në Kinë. Tingëllon e cuditshme, por është e vërtetë. Lajmin e bëri të ditur Ministri i Arsimit, Yuan Guiren, i cili u shpreh se së shpejti futbolli do të jetë pjesë e programit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.510Z

Përmbushja e rekomandimeve të KE, Kuvendi harton planin e veprimit për rritjen e transparences

05-02-2014 / Gazeta 55 SSSAASSKuvendi i Shqipërisë ka hartuar Planin e Veprimit për përmbushjen e rekomandimeve të raport-progresit për vitin 2013 të Komisionit Europian për Shqipërinë, një plan që ka filluar zbatimin e tij që pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.329Z

Formulari A3, çfarë përmban dhe si plotësohet

Sot është afati i fundit i aplikimit për marrjen e formularit A3 në drejtoritë apo zyrat arsimore rajonale në vend, ndërkohë që në datën 21 do të shpërndahet formulari së bashku me kuotat. Formulari A3 do të ndryshojë shumë pak në formë nga formulari A2, por do të ketë ndryshim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama