Rezultate te kerkimit per termin: +Objektivi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.863Z

Liga e Kampionëve, objektivi kryesor i Bayernit

Presidenti i Bayern Munichut, Uli Hoeness ka bërë të ditur se objektivi kryesor i skuadrës së tij për këtë sezon është të triumfojë në Ligën e Kampionëve. Finalja e garës elitare të klubeve evropiane këtë edicion zhvillohet pikërisht në stadiumin e Bayernit, Allianz Arena dhe kj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.731Z

Fiksohet 3% objektivi për inflacionin

Ndryshimi Këshilli Mbikëqyrës i BSH i plotësuar me anëtarë të rinj, ndryshon Dokumentin e Politikës Monetare për vitin 2015. Ndryshimi i parë krahasuar me dokumentin e kaluar, ka të bëjë me objektivin kryesor të politikës monetare që është arritja dhe ruajtja e stabilitetit të çm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.212Z

Juventus objektivi eshte Vucinic

Mirko Vucinic është objektivi kryesor i Juventusit. Sulmuesi ka vendosur të largohet nga Roma dhe tashmë është në merkato. Cmimi i tij është 30 milionë euro. Kjo shifër do të ulet nga ana e drejtuesve bardhezinj duke futur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.161Z

Perëndimi nuk është më objektivi zyrtar

Share Nga Mero Baze Kisha vënë re kohët e fundit në fjalorin politik të Berishës zëvendësimin e objektivit tonë kombëtar për integrim në Bashkimin Evropian me një objektiv të paqartë dhe pa adresë, që quhej Shqipëri e zhvilluar. Me pak drojë e kam theksuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.677Z

Diego është objektivi i skuadrës së Juventusit

<b>Torino -</b> Drejtori sportiv i Juventusit, Alesio Seko, deklaron se objektivi kryesor i kësaj skuadre është marrja e futbollit Diego. Në të njëjtën kohë Seko deklaron se futbollisti i ri Xhovinko nuk do të largohet absolutisht në këtë merkato. “Diego është një ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.483Z

Mourinho: Objektivi kryesor, Maicon

Ende pa u prezantuar me shtypin spanjoll, Jose Mourinho nis punen dhe fillimisht ai ka disa kerkesa per forcimin e skuadres, sidomos ne mbrojtje. Objektivi kryesor i portugezit eshte braziliani Maicon. “Nevojiten 3 ose 4 lojtare difensive qe do permiresojne edhe sulmin”, th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.175Z

Milan, objektivi është Kristian Zapata

Kristian Zapata është objektivi i Milanit në merkato. Sipas mediave italiane, administratori i kuqezinjve, Galiani, do të bëjë një ofertë zyrtare në janar për lojtarin e Udinezes. Momentalisht, mbrojtësi kolumbian nuk po luan, për shkak të një frakture në këmbë, gjatë sfidës së q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama