Rezultate te kerkimit per termin: +Objektivi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.212Z

Juventus objektivi eshte Vucinic

Mirko Vucinic është objektivi kryesor i Juventusit. Sulmuesi ka vendosur të largohet nga Roma dhe tashmë është në merkato. Cmimi i tij është 30 milionë euro. Kjo shifër do të ulet nga ana e drejtuesve bardhezinj duke futur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.161Z

Perëndimi nuk është më objektivi zyrtar

Share Nga Mero Baze Kisha vënë re kohët e fundit në fjalorin politik të Berishës zëvendësimin e objektivit tonë kombëtar për integrim në Bashkimin Evropian me një objektiv të paqartë dhe pa adresë, që quhej Shqipëri e zhvilluar. Me pak drojë e kam theksuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.677Z

Diego është objektivi i skuadrës së Juventusit

<b>Torino -</b> Drejtori sportiv i Juventusit, Alesio Seko, deklaron se objektivi kryesor i kësaj skuadre është marrja e futbollit Diego. Në të njëjtën kohë Seko deklaron se futbollisti i ri Xhovinko nuk do të largohet absolutisht në këtë merkato. “Diego është një ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.483Z

Mourinho: Objektivi kryesor, Maicon

Ende pa u prezantuar me shtypin spanjoll, Jose Mourinho nis punen dhe fillimisht ai ka disa kerkesa per forcimin e skuadres, sidomos ne mbrojtje. Objektivi kryesor i portugezit eshte braziliani Maicon. “Nevojiten 3 ose 4 lojtare difensive qe do permiresojne edhe sulmin”, th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.175Z

Milan, objektivi është Kristian Zapata

Kristian Zapata është objektivi i Milanit në merkato. Sipas mediave italiane, administratori i kuqezinjve, Galiani, do të bëjë një ofertë zyrtare në janar për lojtarin e Udinezes. Momentalisht, mbrojtësi kolumbian nuk po luan, për shkak të një frakture në këmbë, gjatë sfidës së q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.306Z

Frenk Rajkard, objektivi i Bajernit

Trajneri i Barcelonës, Frenk Rajkard është objektivi i Bajernit të Munihut. Gazeta gjermane "Bild" shkruan se Rajkard dhe Marko Van Basten janë në listën e kufizuar për të pasuar Otmar Hitzfeldin sezonin e ardhshëm. Burime nga bordii i Bajernit pohuan se klubi është do të vendosë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.626Z

Cani: Objektivi i Qeverisë, rikthimi i rritjes ekonomike

Ministri i Financave, Shkëlqim Cani, deklaroi se objektivi i Qeverisë është rikthimi i rritjes ekonomike. Në konferencën Përballja e ekonomive: Shqipëri dhe Itali, të zhvilluar në Tiranë, Cani tha se objektivat e Qeverisë janë rikthimi i rritjes ekonomike, rritja e qëndrueshme e eko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama