Rezultate te kerkimit per termin: +Omonian

Total: 103
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.826Z

AKZ sulmon Omonian

Aleanca Kuqezi reagoi për "censusin" paralel që pritet të organizojë organizata e mininoritetit grek Omonia, duke e cilësuar këtë iniciativë si një tentativë për të rritur artificialisht numrin e komunitetit grek në Shqip&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.530Z

Haxhi "kap" Duron, sot derbi shqiptar në Qipro

Shqiptarët e fundit që zbresin në fushë për vitin 2008 janë ata që luajnë në kampionatin qipriot. Apoel, ku aktivizohet futbollisti Altin Haxhi, fitoi 3-0 në takimin e fundvitit për kampionatin qipriot. Ish-lojtari i kombëtares shqiptare u aktivizua gjatë gjithë takimit të luajtur në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.500Z

Fiton Omonia, Duro ende në rikuperim

Omonia Nikosia e Klodian Duros fitoi 2-0 kundër Atromitosit në kampionatin qipriot. Mesfushori shqiptar është ende në rehabilitim e sipër dhe nuk luajti në këtë takim. Golat për Omonian i shënuan Okas (60') e Angire (92'). Duro ka shënuar deri tani një gol në kampionatin qipriot e tre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.342Z

Humbet Dinamo me Omonian

Skuadra qipriote Omonia Nikosia e Klodian Duros fitoi edhe takimin e dyte me shqiptaro-maqedonasit e Milano Kumanoves ne Shkup me rezultatin 2-1, duke u kualifikuar ne turin e dyte eliminator te Kupes UEFA, pasi dhe takimin e pare ne Qipro e kishte fituar me rezultatin 2-0. Ajo qe vlen te permendet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.390Z

  Klodian Duro: “Siena ka dy muaj që më kërkon”

Klodian Duro te Siena, ish-skuadra e Erjon Bogdanit? Kjo ka të ngjarë të vërtetohet gjatë merkatos së janarit. Pas menaxherit te njohur Sokol Haxhia, është vetë mesfushori i Omonia Nikosias në kampionatin qipriot që e pohon këtë gjatë një interviste të gjatë për të përditshmen sp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.536Z

Legjionarët, Haxhi kap Duron

Shqiptarët e fundit që zbresin në fushë për vitin 2008 janë ata që luajnë në kampionatin qipriot.  Apoel, ku aktivizohet futbollisti Altin Haxhi, fitoi 3-0 në takimin e fundvitit për kampionatin qipriot. Ish-lojtari i kombëtares shqiptare u aktivizua gjatë gjithë takim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.700Z

 Qipro, Haxhi mund DuronAltin Haxhi luajti gjatë gjithë takimit, ndërsa Duro vetëm pjesë e parë

Apoel i Altin Haxhit fitoi në transfertë 1-0 derbin me Omonian e Duros, duke marrë dhe në kampionatin qipriot, pavarësisht se dy ekipet kanë secila nga 45 pikë, por Apoel është i pari, pasi fitoi dy herë me “jeshilët”. Golin e vetëm e shënoi Nektarios Aleksandru në minutën e 59-t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama