Rezultate te kerkimit per termin: +Omonian

Total: 103
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.342Z

Humbet Dinamo me Omonian

Skuadra qipriote Omonia Nikosia e Klodian Duros fitoi edhe takimin e dyte me shqiptaro-maqedonasit e Milano Kumanoves ne Shkup me rezultatin 2-1, duke u kualifikuar ne turin e dyte eliminator te Kupes UEFA, pasi dhe takimin e pare ne Qipro e kishte fituar me rezultatin 2-0. Ajo qe vlen te permendet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.390Z

  Klodian Duro: “Siena ka dy muaj që më kërkon”

Klodian Duro te Siena, ish-skuadra e Erjon Bogdanit? Kjo ka të ngjarë të vërtetohet gjatë merkatos së janarit. Pas menaxherit te njohur Sokol Haxhia, është vetë mesfushori i Omonia Nikosias në kampionatin qipriot që e pohon këtë gjatë një interviste të gjatë për të përditshmen sp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.536Z

Legjionarët, Haxhi kap Duron

Shqiptarët e fundit që zbresin në fushë për vitin 2008 janë ata që luajnë në kampionatin qipriot.  Apoel, ku aktivizohet futbollisti Altin Haxhi, fitoi 3-0 në takimin e fundvitit për kampionatin qipriot. Ish-lojtari i kombëtares shqiptare u aktivizua gjatë gjithë takim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.700Z

 Qipro, Haxhi mund DuronAltin Haxhi luajti gjatë gjithë takimit, ndërsa Duro vetëm pjesë e parë

Apoel i Altin Haxhit fitoi në transfertë 1-0 derbin me Omonian e Duros, duke marrë dhe në kampionatin qipriot, pavarësisht se dy ekipet kanë secila nga 45 pikë, por Apoel është i pari, pasi fitoi dy herë me “jeshilët”. Golin e vetëm e shënoi Nektarios Aleksandru në minutën e 59-t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.385Z

Rekord, Tirana zyrtarisht ka vetëm një lojtar

Rekord. Tipik shqiptar. 23-herë kampionët e Shqipëri së kanë në organikën e tyre zyrtarisht vetëm një lojtar: sulmuesin Daniel Xhafaj. Gjithë të tjerëve, përfshirë edhe talentin Jahmir Hyka, të kërkuar nga një duzinë skuadrash, u ka mbaruar kontrata. Klodian Duro është i pari i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.325Z

Zevendesministri grek, fushate per "Omonian"

Gjirokaster - Zevendesministri i Jashtem grek, Theodhoros Kasimos, ka vizituar dje minoritetin grek ne zonen e Gjirokastres. Ai shoqerohej ne kete vizite nga ambasadori grek ne Tirane, Karkabasis dhe konsulli grek ne Gjirokaster, Mandellos. Ne fshatin minoritar te Bularatit, Kasimos ka vendosur nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.246Z

Korçë, nisin hetimet për Omonian

Fakte të reja për skandalin e vizave. Konsulli: Kreu i organizatës falsifikonte dokumentet Një ditë pas publikimit të skandalit të vizave greke, Prokuroria e Korçës ka nisur hetimet ndaj degës së “Omonias” në qytet. Anëtari i “Omonias”, Naum Disho, ka ngritur nj�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama