Rezultate te kerkimit per termin: +Omonian

Total: 103
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.700Z

 Qipro, Haxhi mund DuronAltin Haxhi luajti gjatë gjithë takimit, ndërsa Duro vetëm pjesë e parë

Apoel i Altin Haxhit fitoi në transfertë 1-0 derbin me Omonian e Duros, duke marrë dhe në kampionatin qipriot, pavarësisht se dy ekipet kanë secila nga 45 pikë, por Apoel është i pari, pasi fitoi dy herë me “jeshilët”. Golin e vetëm e shënoi Nektarios Aleksandru në minutën e 59-t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.385Z

Rekord, Tirana zyrtarisht ka vetëm një lojtar

Rekord. Tipik shqiptar. 23-herë kampionët e Shqipëri së kanë në organikën e tyre zyrtarisht vetëm një lojtar: sulmuesin Daniel Xhafaj. Gjithë të tjerëve, përfshirë edhe talentin Jahmir Hyka, të kërkuar nga një duzinë skuadrash, u ka mbaruar kontrata. Klodian Duro është i pari i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.325Z

Zevendesministri grek, fushate per "Omonian"

Gjirokaster - Zevendesministri i Jashtem grek, Theodhoros Kasimos, ka vizituar dje minoritetin grek ne zonen e Gjirokastres. Ai shoqerohej ne kete vizite nga ambasadori grek ne Tirane, Karkabasis dhe konsulli grek ne Gjirokaster, Mandellos. Ne fshatin minoritar te Bularatit, Kasimos ka vendosur nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.246Z

Korçë, nisin hetimet për Omonian

Fakte të reja për skandalin e vizave. Konsulli: Kreu i organizatës falsifikonte dokumentet Një ditë pas publikimit të skandalit të vizave greke, Prokuroria e Korçës ka nisur hetimet ndaj degës së “Omonias” në qytet. Anëtari i “Omonias”, Naum Disho, ka ngritur nj�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.384Z

Isli Hidi, shfaqet Alki ne Qipro

Isli Hidi, portieri i Krivbasit në kampionatin ukrainas, njëherësh edhe portieri që luajti në miqësoren e Kombëtares shqiptare në humbjen me Poloninë, është shuëm pranë kalimit në kampionatin qipriot. Pas AEL Limasol, është Alki që interesohet për ish-portierin e Tiranës. Hidi �

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.208Z

Klodian Duron e presin me karafila

Jeton Selimi Nese dikush do ta kishte thene gojarisht, mund te ishte dukur nje batute e thjeshte, por te shikosh Klodian Duron ne diten e pare ne stervitje me Omonian dhe me karafil ne dore, atehere jo vetem qe eshte nje lajm i kendshem, por edhe nje sensacion i kendshem. Lojtari qe u largua mes she

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.344Z

  Qipro, asnjë lojtar shqiptar i aktivizuar

Alki pa Isli Hidin dhe Blerim Rustemin është dicka tjetër në kampionatin qipriot. Skuadra e shqiptarëve humbi 5-2 në transfertë me AE Pafos në javën e 14-të të kampionatit qipriot. Si Hidi ashtu dhe Rustemi nuk luajtën në këtë takim. Anorthosis i Arjan Beqajt fitoi 2-1 në transfert�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama