Rezultate te kerkimit per termin: +Operacionet

Total: 8689
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.279Z

Sa kushtojnë operacionet plastike

Autori i Lajmit: Entela DurajKostoja e operacioneve plastike është e njëjtë, si për ata që duan të ndryshojnë për qejf ashtu dhe për ata që kanë defekte të lindura. Gati të gjitha ndërhyrjet mundësohen në spitalet tona duke përfshirë ndërhyrjet kirurgjikale në hundë, veshë, ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.865Z

QSUT, rikthehet uji, rinisin operacionet

Autori i Lajmit: red.Sot do të rinisin operacionet në pavijonin e Kardio-Kirurgjisë në QSUT. Drejtoria e Qendrës Spitalore në një mbledhje me kardiokirurgë konfirmoi se është zgjidhur problemi i mungesës së ujit. Rrjeti i ujësjellësit është riparuar, situata është përmirësuar dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.213Z

Vapa, shtyhen operacionet në Elbasan

Elbasan- Shtyhen operacionet e planifikuara në spitalin kirurgjik të Elbasanit. Shkak është bërë stina e nxehtë e verës dhe tërheqja e vetë pacientëve për kryerjen e operacionit. Shefi i pavijonit kirurgjik Agron Braho bën të ditur se nga analizat e kryera në bllokun e sallave të o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.690Z

E penduar për operacionet plastike

Përfundimisht, në moshën 91 vjeçare, nëna e Sylvester Stallone është penduar për operacionet e shumta plastike, të cilat më parë e nxirnin më të bukur. Jackie Stallone është penduar në moshën 91- vjeçare për kirurgjinë estetike. Astrologia e famshme tha se operacionet e shumta pl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.061Z

Marrëveshje për operacionet civile e ushtarake

BRUKSEL- Bashkimi Evropian ka nënshkruar sot një marrëveshje me vendin tonë për pjesëmarrje të Shqipërisë në operacionet evropiane ushtarake dhe civile. Kjo marrëveshje përbën një hap tjetër përpara në marrëdhëniet midis BE-së dhe Shqipërisë,” tha Pierre Vimont, Sekretari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.400Z

FSK-ja filloi operacionet e deminimit

Kompania e Deminimit (KD) të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), sot, ka filluar operacionet për deminim humanitar dhe pastrim të fushëbetejave (BAC) në tri lokacione të ndryshme, ku është paraparë fillimi ose edhe vazhdimi i punës për pastrimin e fushave të minuara dhe fushëbetej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.755Z

QSUT, reduktohen operacionet

Stina e verës ndikon që operacionet jo emergjente të reduktohen ne QSUT. Nën drejtori i Qendrës Spitalore Universitare të Tiranës , Xheladin Draçini sqaron se për shkak të frikës nga infeksionet që mund të vijnë prej temperaturave të larta, por edhe për faktin se një pjesë e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama