Rezultate te kerkimit per termin: +Operacioni +Nderkombetar

Total: 432
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.833Z

Operacioni Nderkombetar Monitorues gati te nise punen

brbr2 jave pas hyrjes ne fuqi te ligjit te vetingut nderkombetaret jane gati per te monitoruar procesin e skanimit te gjyqtareve dhe prokuroreve Mesohet se anetaret e ONM qe i perkasin Bashkimit Europian jane percaktuar dhe ata jane perzgjedhur nga Gjermania Austria Holanda dhe Italia I vetmi emer i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.119Z

Goditet rrjeti nderkombetar i droges

brbr31 persona pjese e nje rrjeti nderkombetar te droges qe vepronte mes Shqiperise Italise e Spanjes u prangosen gjate nje operacioni te koduar Riccio Ne te gjitha rastet grupi modifikonte automjete dhe fshihte lenden narkotike Operacioni u krye nga policia e Milanos ne bashkepunim edhe me policit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.029Z

Zagani ne kerkim nderkombetar

brbrIsh-shefi i antidroges se Fierit Dritan Zagani eshte shpallur ne kerkim nderkombetar nga policia shqiptare Faqja zyrtare e Interpol ka nxjerre foton dhe skeden ndersa iu kerkon personave te mundshem qe kane dijeni te japin informacion per kapjen e tij Zagani u arratis para nje muaji ndersa isht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.572Z

Operacioni nderkombetar i Europol kapen 23 tone kokaine

brbrNje operacion nderkombetar i Europol Interpol e Fontex ne bashkepunim me policite lokale te 52 shteteve kane cuar ne kapjen e te pakten 23 toneve kokaine zbulimin e 529 viktimave te trafikut nderkombetar te qenieve njerezore si dhe arrestin e 314 personave Europol thekson se rrjetet e goditura k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.091Z

Operacioni nderkombetar arrestohet dy vellezer shqiptar ne Bruksel

Dy vellezer shqiptare jane arrestuar nga policia ne Bruksel Arrestimet jane si pjese e operacionit nderkombetar ne disa vende ku eshte goditur nje nga organizatat me te medha te droges  Lajmi behet i ditur nga nje deklarate e policise federale ku thuhet se ata jane arrestuar diten e henebr br D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.097Z

Operacion nderkombetar antidroge 27 te arrestuar dy ne Shqiperi

Foto ilustruese Tirane 27 prill 2016 NOAal- Nje operacion nderkombetar antidroge i koduar Dexter ka bere te mundur arrestimin e 27 personave dy perj te cileve jane kapur ne Shqiperibr br Gjate ketij operacioni te zhvilluar ne bashkepunim me policine italiane jane arrestuar ne to

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.675Z

Ne kerkim nderkombetar dy te arrestuar ne Shkoder

Foto arkiv PUBLICITET Shkoder 10 shtator 2014 NOAal- Dy persona te shpallur ne kerkim nderkombetar u vune ne prangat e policise se Shkodres me qellim ekstradimin drejt Italisebr br Burime zyrtare nga policia i thane Noaal se te ndaluarit jane Arben Veli 40 vjec me banim n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama