Rezultate te kerkimit per termin: +Ora +Nes

Total: 943
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.893Z

Shkumbin Demaliaj: Nesër në ora 10:00, publikohen Listat e Dukagjinit

Përfaqësuesi i Zonës Operative të Dukagjinit në Komisionin Qeveritar për Verifikimin e Veteranëve të Luftës së Kosovës, Shkumbin Demaliaj ka bërë me dije se nesër në ora 10:00, do të publikohen listat e Zonës Operat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.862Z

Rita Ora nesër në Prishtinë, koncert në stadium

Paralajmërimet e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora, se shumë shpejt do të performojë në Kosovë, janë më afër se kurrë, raporton Kosovapress. Burime të afërta me këtë yll të muzikës, b&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.797Z

Nesër protestohet

"Protesta do të mbahet nesër (të premtën) me fillim nga ora 12.00 dhe qytetarët e tubuar do të nisen nga objekti qendror i KEK-ut në drejtim të Sheshit Zahir Pajaziti, me vazhdim te objekti i Qeverisë", kanë njoftuar  Grupi i Qytetar&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.175Z

Kuvendi nesër, Mustafa - ka lobime

Kuvendi i zgjedhor i PDK, për kryetar të degës në Gjilan do filloi nesër në ora 10:00. Këtë e ka konfirmuar, kreu i pushtit lokal, Qemail Mustafa. Ai ka pranuar për rtk, se ka mosmarrëveshje mes garuesve, por sipas tij janë në natyrën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.326Z

Protesta vazhdon, nesër, ora 12, para KEK-ut

Grupi i Qytetarëve të Organizuar ka mbajtur një takim në orët e pasdites dhe ka arritur t'i mbledhë kërkesat kryesore të qytetarëve të shprehura në medie, thuhet në njoftimin e tyre zyrtar në rrjetin social Facebook. Protesta e nes&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.823Z

Specialja nesër në Kushtetuese

Opozita do të dërgoj nesër në Gjykatën Kushtetuese lëndë që konteston vendimi e Kuvendit për themelimin e Gjykatën Kushtetuese. Këtë e ka konfirmuar për KosovaPress, deputetja e Vetëvendosjes Albulena Haxhiu e cila tha se nesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.264Z

Brovina konfirmon: Seanca nesër në ora 12:00

Kryesuesja e seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina, ka thënë se nesër do të mbahet seanca e radhës në orën 12:00. “Po seance e radhës do të mbahet nesër në orën 12:00, me këtë rast un

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama