Rezultate te kerkimit per termin: +Ora +Nes

Total: 943
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.224Z

Protesta e nesërme i ndanë veteranët

Me anë të një njoftimi, OVL në Deçan ka bërë të ditur se do të përkrah protestat gjithëpopullore që do të mbahen nesër në ora 12:00. ”Njoftojmë familjarët e dëshmorëve, invalidët, bashkë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.930Z

NGOMfest nis nesër

Nesër, 5 korrik, fillon Festivali i muzikës “NGOMfest” në qytetin e Prizrenit. Edhe këtë vit nuk mungojnë dhe grupe muzikore nga Shqipëria. Festivali do të zhvillohet gjatë tri netëve dhe për organizmin e tij janë angazhuar rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.212Z

Nesër dita e Luis Suarezit

Gjykata e Arbitrazhit Sportiv nëpërmjet një njoftimi, ka konfirmuar se vendimi për sulmuesin e Barcelonës, Luis Suarez, do të mësohet nesër. Uruguaiani është pezulluar nga çdo aktivitet i futbollit për katër muaj pas kafshimit që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.619Z

Nesër mbledhja e Kryesisë së Kuvendit

Shefat e Grupeve Parlamentare të Kuvendit të Kosovës, do të mbajnë nesër pas një pauze më shumë se një muaj mbledhjen e radhës së Kryesisë së Kuvendit. Sipas një njoftimi për media, mbledhja do të mbahet nesër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.678Z

Defekti, Ujësjellësi: Durrësi nesër pa ujë nga ora 07:00 deri në 19:00

DURRËS- Ndërmarrja e Ujësjellës-Kanalizimeve në qytetin e Durrësit njofton për ndërprerje të ujit në këtë qytet, për shkak të një defekti. Sipas UKD, mungesë të ujit të pijshëm do të ketë nes&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.629Z

Grupi i Pavarur Studentor: Nesër marshojmë tek rektorati

Grupi i Pavarur Studentor, përmes një njoftimi për media knë bërë të diur se nesër në orën 11:00 do të marshojnë tek Rektorati i Universitetit të Prishtinës. “Ashty siq kemi njoftuar më herët nesër në o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.128Z

Bushati drejt Parisit, nesër dita vendimtare në UNESCO

Ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Ditmir Bushati, ka shkruar se është nisur drejt Parisit për të marrë pjesë në mbledhjen e së nesërme në selinë e UNESCO’s, ku do të vendoset për pranimin e Koso

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama