Rezultate te kerkimit per termin: +Ora +Nes

Total: 943
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.151Z

Tirana feston nesër Ditën e Verës

TIRANË- Kryeqyteti i Shqipërisë do të festojë nesër Ditën e Verës me një sërë aktivitetesh kulturore-artistike dhe argëtuese që do të organizohen në disa zona të qytetit. Bulevardi “Dëshmorët e Kombit&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.494Z

Nesër aktgjykimi ndaj Sylejman Selimit e të tjerëve

Me seancën ku janë paraqitur fjalët përfundimtare të Prokurorisë dhe të mbrojtjes, ka përfunduar gjykimi në rastin Sylejman Selimi dhe të tjerët në Gjykatën Themelore në Mitrovicë. Nesër (e enjte) në ora 11:00 do t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.323Z

Lugina, nesër në ora 12, në protestë gjithë-popullore

(E plotësuar) Nesër në 12:00 protestë gjithëpopullore në Luginën e Preshevës. Të gjitha partitë politike do të mbledhin krerët e tyre sot në orën 17:00 për të parë se si do të veprohet në të ardh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.745Z

Zbulohet se çka po 'pështjellin' Rita Ora dhe Wiz Khalifa! (Foto)

Këngëtarja shqiptare Rita Ora eshtë parë së bashku me reperin Wiz Khalifa derisa po hynin në studion e inçizimit në orët e vona të natës vetëm një natë pas ceremonisë së ‘Teen Choice Awards’, raporton Daily

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.910Z

Nesër nis Ramazani, emision në “Ora News” për besimtarët

Të gjithë besimtarët muslimanë nisin ditën e nesërme muajin e shenjtë të Ramazanit. Ndërsa ka uruar besimtarët muslimanë si brenda dhe jashtë vendit për një agjerim sa më të lehtë, Kryetari i Komunitetit Mysliman

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.103Z

Nesër, rruga “Ilaz Kodra” në Prishtinë pa ujë të pijshëm

KUR ”Prishtina” njofton të gjithë konsumatorët që jetojnë përgjatë rrugës ” Ilaz Kodra” në afërsi të KEDS-it/KEK-ut, se nesër e diel, 23 gusht 2015, do të kenë ndërprerje të furnizimit me ujë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.102Z

Edhe Donika Kadaj-Bujupi nesër në protestë

Shefja e grupit parlamentar të AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi ka thënë se do jetë pjesë e protestës e cila do të mbahet nesër. Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook ku ka shkruar se: “Në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama