Rezultate te kerkimit per termin: +Ora +Nes

Total: 943
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.745Z

Zbulohet se çka po 'pështjellin' Rita Ora dhe Wiz Khalifa! (Foto)

Këngëtarja shqiptare Rita Ora eshtë parë së bashku me reperin Wiz Khalifa derisa po hynin në studion e inçizimit në orët e vona të natës vetëm një natë pas ceremonisë së ‘Teen Choice Awards’, raporton Daily

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.910Z

Nesër nis Ramazani, emision në “Ora News” për besimtarët

Të gjithë besimtarët muslimanë nisin ditën e nesërme muajin e shenjtë të Ramazanit. Ndërsa ka uruar besimtarët muslimanë si brenda dhe jashtë vendit për një agjerim sa më të lehtë, Kryetari i Komunitetit Mysliman

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.103Z

Nesër, rruga “Ilaz Kodra” në Prishtinë pa ujë të pijshëm

KUR ”Prishtina” njofton të gjithë konsumatorët që jetojnë përgjatë rrugës ” Ilaz Kodra” në afërsi të KEDS-it/KEK-ut, se nesër e diel, 23 gusht 2015, do të kenë ndërprerje të furnizimit me ujë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.102Z

Edhe Donika Kadaj-Bujupi nesër në protestë

Shefja e grupit parlamentar të AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi ka thënë se do jetë pjesë e protestës e cila do të mbahet nesër. Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook ku ka shkruar se: “Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.752Z

Heqja e imunitetit të 3 deputetëve, nesër seanca dëgjimore

TIRANË- Këshilli i Mandateve dhe Imuniteteve do të dëgjojë nesër në seanca dëgjimore të veçanta deputetët e Partisë Socialiste, Tom Doshi, Taulant Balla dhe Besnik Bare, për të cilët Prokuroria e Përgjithshme ka kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.516Z

Jonida mund të jetë vrarë dy ditë më parë, Ora News zbulon përmbajtjen e letrës

Ora Nes zbulon përmbajtjen e letrës që është gjetur në tavolinën e banesës së Sokrat Shanit në Krutje të Lushnjes. “Jonida ndodhet tek shtëpia e Ludit në Golem. Shtepia ndodhet përballë pishinës së një hoteli. Hotel P… Banesa në katin e katërt, Jonida është nga Krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.485Z

Ministrat e Brendshëm të Francës e Gjermanisë vizitojnë nesër Shqipërinë

TIRANE-Ministri i Brendshëm i Francës, Bernard Cazeneuve dhe Ministri i Brendshëm i Republikës Federale të Gjermanisë, Thomas de Mazière, do të vizitojnë nesër Shqipërinë, me ftesë të Ministrit të Punëve të Brends

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama