Rezultate te kerkimit per termin: +Ora +Nes

Total: 943
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.103Z

Nesër, rruga “Ilaz Kodra” në Prishtinë pa ujë të pijshëm

KUR ”Prishtina” njofton të gjithë konsumatorët që jetojnë përgjatë rrugës ” Ilaz Kodra” në afërsi të KEDS-it/KEK-ut, se nesër e diel, 23 gusht 2015, do të kenë ndërprerje të furnizimit me ujë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.102Z

Edhe Donika Kadaj-Bujupi nesër në protestë

Shefja e grupit parlamentar të AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi ka thënë se do jetë pjesë e protestës e cila do të mbahet nesër. Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook ku ka shkruar se: “Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.752Z

Heqja e imunitetit të 3 deputetëve, nesër seanca dëgjimore

TIRANË- Këshilli i Mandateve dhe Imuniteteve do të dëgjojë nesër në seanca dëgjimore të veçanta deputetët e Partisë Socialiste, Tom Doshi, Taulant Balla dhe Besnik Bare, për të cilët Prokuroria e Përgjithshme ka kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.516Z

Jonida mund të jetë vrarë dy ditë më parë, Ora News zbulon përmbajtjen e letrës

Ora Nes zbulon përmbajtjen e letrës që është gjetur në tavolinën e banesës së Sokrat Shanit në Krutje të Lushnjes. “Jonida ndodhet tek shtëpia e Ludit në Golem. Shtepia ndodhet përballë pishinës së një hoteli. Hotel P… Banesa në katin e katërt, Jonida është nga Krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.485Z

Ministrat e Brendshëm të Francës e Gjermanisë vizitojnë nesër Shqipërinë

TIRANE-Ministri i Brendshëm i Francës, Bernard Cazeneuve dhe Ministri i Brendshëm i Republikës Federale të Gjermanisë, Thomas de Mazière, do të vizitojnë nesër Shqipërinë, me ftesë të Ministrit të Punëve të Brends

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.849Z

Rama nesër kandidat për deputetPër Vlorën nesër e gjithmonë

Me shumë dëshirë i ftoj sot të gjithë ndjekësit e kësaj faqeje që jetojnë në Vlorë, për të ndarë nesër pasdite në Pallatin e Sportit emocionin e posaçëm të prezantimit tim si deputet i Vlorës. Si as

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.156Z

Nesër mund të ketë sulme terroriste në këtë ndeshje të Bundesligës

Policia gjermane dhe skuadra Werder Bremen, kanë vendosur të mos shtyjnë ndeshjen e Bundesligës, mes Bremenit dhe Wolfsburgut, pavarësisht kërcënimeve që thuhet po vijnë nga grupet islamike, shkruan Novosti.rs, transmeton Indeksonline. Policia lokale n&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama