Rezultate te kerkimit per termin: +Ora +Nes

Total: 943
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.516Z

Jonida mund të jetë vrarë dy ditë më parë, Ora News zbulon përmbajtjen e letrës

Ora Nes zbulon përmbajtjen e letrës që është gjetur në tavolinën e banesës së Sokrat Shanit në Krutje të Lushnjes. “Jonida ndodhet tek shtëpia e Ludit në Golem. Shtepia ndodhet përballë pishinës së një hoteli. Hotel P… Banesa në katin e katërt, Jonida është nga Krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.485Z

Ministrat e Brendshëm të Francës e Gjermanisë vizitojnë nesër Shqipërinë

TIRANE-Ministri i Brendshëm i Francës, Bernard Cazeneuve dhe Ministri i Brendshëm i Republikës Federale të Gjermanisë, Thomas de Mazière, do të vizitojnë nesër Shqipërinë, me ftesë të Ministrit të Punëve të Brends

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.849Z

Rama nesër kandidat për deputetPër Vlorën nesër e gjithmonë

Me shumë dëshirë i ftoj sot të gjithë ndjekësit e kësaj faqeje që jetojnë në Vlorë, për të ndarë nesër pasdite në Pallatin e Sportit emocionin e posaçëm të prezantimit tim si deputet i Vlorës. Si as

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.156Z

Nesër mund të ketë sulme terroriste në këtë ndeshje të Bundesligës

Policia gjermane dhe skuadra Werder Bremen, kanë vendosur të mos shtyjnë ndeshjen e Bundesligës, mes Bremenit dhe Wolfsburgut, pavarësisht kërcënimeve që thuhet po vijnë nga grupet islamike, shkruan Novosti.rs, transmeton Indeksonline. Policia lokale n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.128Z

Votimi për Kosovën në UNESCO, nesër në orën 11:30

Nesër në ora 11:30 në Paris, ku po i zhvillon punimet Konferenca e Përgjithshme e UNESCO-s, pritet të votohet për pranimin e Kosovës në këtë organizatë. Dita e hënë është vendimtare për anëtarësimin e Kosov&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.311Z

Nesër reduktime të ashpra të ujit në Prishtinë

KUR”Prishtina”sh.a. njofton të gjithë konsumatorët që furnizohen me ujë të pijshëm nga sistemi i fabrikës së përpunimit të ujit Badoc, se nesër, ditë e premte, 11 dhjetor 2015, do të ketë ndërprerje të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.683Z

“Çenari” nesër arrin në Kosovë

Njëri prej aktorëve më të famshëm turk, Tolgahan Sayışman që është i njohur me rolin e tij Çenar në serialin televiziv Lale Devri pritet që të jetë mysafir në Kosova International Fashion Week 2015. Burime të Indekson

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama