Rezultate te kerkimit per termin: +Ora +Nes

Total: 943
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.775Z

Opozita nesër mban takim mobilizues

Subjektet opozitare kanë planifikuar për nesër një tubim që e kanë cilësuar si mobilizues me strukturat e veta. “Nesër, më 16 janar, në ora 13:00, subjektet opozitare mbajnë tubim mobilizues me struktura. Tubimi mbahet në Sallën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.605Z

Kadaj- Bujupi paralajmëron mbledhjen e opozitës nesër në ora 14 në shesh

Deputetja e AAK-së, Donika Kadaj- Bujupi, ka paralajmëruar se nesër në ora 14 do të nisin protestat e opozitës në Prishtinë, me moton “Për shtet me sovranitet”. Ajo ka shkruar në Facebook duke treguar se do të vazhdojnë disa n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.224Z

Protesta e nesërme i ndanë veteranët

Me anë të një njoftimi, OVL në Deçan ka bërë të ditur se do të përkrah protestat gjithëpopullore që do të mbahen nesër në ora 12:00. ”Njoftojmë familjarët e dëshmorëve, invalidët, bashkë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.930Z

NGOMfest nis nesër

Nesër, 5 korrik, fillon Festivali i muzikës “NGOMfest” në qytetin e Prizrenit. Edhe këtë vit nuk mungojnë dhe grupe muzikore nga Shqipëria. Festivali do të zhvillohet gjatë tri netëve dhe për organizmin e tij janë angazhuar rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.212Z

Nesër dita e Luis Suarezit

Gjykata e Arbitrazhit Sportiv nëpërmjet një njoftimi, ka konfirmuar se vendimi për sulmuesin e Barcelonës, Luis Suarez, do të mësohet nesër. Uruguaiani është pezulluar nga çdo aktivitet i futbollit për katër muaj pas kafshimit që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.619Z

Nesër mbledhja e Kryesisë së Kuvendit

Shefat e Grupeve Parlamentare të Kuvendit të Kosovës, do të mbajnë nesër pas një pauze më shumë se një muaj mbledhjen e radhës së Kryesisë së Kuvendit. Sipas një njoftimi për media, mbledhja do të mbahet nesër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.678Z

Defekti, Ujësjellësi: Durrësi nesër pa ujë nga ora 07:00 deri në 19:00

DURRËS- Ndërmarrja e Ujësjellës-Kanalizimeve në qytetin e Durrësit njofton për ndërprerje të ujit në këtë qytet, për shkak të një defekti. Sipas UKD, mungesë të ujit të pijshëm do të ketë nes&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama