Rezultate te kerkimit per termin: +Oratoria

Total: 93
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.088Z

Demokratët hezitojnë të zgjedhin kryetarin e ri të Grupit Parlamentar

Emrat e kandidatëve për këtë post që përfliten në qarqet e PD-së. Postet e rëndësishme qeveritare për të cilat bëhet lufta e përfaqësimit Astrit Patozi do të jetë kryetari i Grupit Parlamentar të PD-së deri në një vendim përfundimtar të selisë blu. Burimet nga Grupi Parlament

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.602Z

Teodor Keko nderohet pas vdekjes me urdhrin Mjeshter i Madh

Presidenti i Republikës Bujar Nishani nderoi me Urdhrin “Mjeshtër i Madh”, shkrimtarin, publicistin dhe personalitetin e shquar në jetën publike, shoqërore dhe politike shqiptare, Teodor Keko (pas vdekjes) me motivacionin: “Për kontribut të shquar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.273Z

Topi apel Politikës: Axhenda qytetare mbi cdo axhendë tjetër

TIRANE-Presidenti Bamir Topi i kërkon klasës politike të tregojë përgjegjshmëri dhe të vendosë axhendën qytetare mbi cdo axhendë tjeter. Këto deklarata kreu i shtetit i bëri gjate një konference te organizuar per 20-vjetorin e marrdhënieve SHBA-Shqipëri, ku i pranishem ishte dhe amba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.253Z

Video-mesazhi i Ramës, reagon Paloka: Zgjedhjet në Dibër u blenë

Pas video-mesazhit të kryeministrit Edi Rama në lidhje me zgjedhjet në Dibër ka reaguar edhe Partia Demokratike. Edi Paloka theksoi se zgjedhjet në Dibër u blenë. Sa herë që i duhet të flasë për investime, për punë të kryera e së fundi për Dibrën i duhet të shtojë pak dozën që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.254Z

Reagon Paloka: Dibra ishte overdoza e Edi Ramës

Partia Demokratike ndahet me analizën e Ramës për rezultatin zgjedhor që prodhoi Dibra në zgjedhjet e parakohshme të 11 shtatorit. Në një reagim, nënkryetari i PD, Edi Paloka, thotë se kryeministri Rama sa herë duhet të flasë për investime, për punë të kryera e së fundi për Dibrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.521Z

ldquoNa pyesni qe trsquoju pyesimrdquo

Keshtu mund te permblidhet nje risi e cuditshme e koheve te fundit te dialogut konfliktual te politikaneve shqiptare. Ne fillim perfaqesues te opozites u shfaqen neper ekrane per te pyetur ndonje deputete dhe ministre te maxhorances se ku qendronin shperdorimet e detyres nga ana e tyre. Me pas duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.741Z

Na pyesni qe tju pyesim

Keshtu mund te permblidhet nje risi e cuditshme e koheve te fundit te dialogut konfliktual te politikaneve shqiptare. Ne fillim perfaqesues te opozites u shfaqen neper ekrane per te pyetur ndonje deputete dhe ministre te maxhorances se ku qendronin shperdorimet e detyres nga ana e tyre. Me pas duke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama