Rezultate te kerkimit per termin: +Oratoria

Total: 93
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.254Z

Reagon Paloka: Dibra ishte overdoza e Edi Ramës

Partia Demokratike ndahet me analizën e Ramës për rezultatin zgjedhor që prodhoi Dibra në zgjedhjet e parakohshme të 11 shtatorit. Në një reagim, nënkryetari i PD, Edi Paloka, thotë se kryeministri Rama sa herë duhet të flasë për investime, për punë të kryera e së fundi për Dibrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.521Z

ldquoNa pyesni qe trsquoju pyesimrdquo

Keshtu mund te permblidhet nje risi e cuditshme e koheve te fundit te dialogut konfliktual te politikaneve shqiptare. Ne fillim perfaqesues te opozites u shfaqen neper ekrane per te pyetur ndonje deputete dhe ministre te maxhorances se ku qendronin shperdorimet e detyres nga ana e tyre. Me pas duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.741Z

Na pyesni qe tju pyesim

Keshtu mund te permblidhet nje risi e cuditshme e koheve te fundit te dialogut konfliktual te politikaneve shqiptare. Ne fillim perfaqesues te opozites u shfaqen neper ekrane per te pyetur ndonje deputete dhe ministre te maxhorances se ku qendronin shperdorimet e detyres nga ana e tyre. Me pas duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.738Z

Na pyesni qe trsquoju pyesim

Keshtu mund te permblidhet nje risi e cuditshme e koheve te fundit te dialogut konfliktual te politikaneve shqiptare. Ne fillim perfaqesues te opozites u shfaqen neper ekrane per te pyetur ndonje deputete dhe ministre te maxhorances se ku qendronin shperdorimet e detyres nga ana e tyre. Me pas duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.621Z

Vrasja e Bin Laden mundesi per Obamen

Për pothuajse një dekadë, Osama bin Laden caktonte politikën për sigurinë kombëtare të Shteteve të Bashkuara. Tani që njeriu që fshihej pas atentateve të 11 shtatorit ka vdekur, presidenti Barack Obama ka një mundësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.897Z

Në emër të së ardhmes

Edmond Arizaj Në mungesë të një platforme reale të Partisë Socialiste për qeverisjen hipotetike pas zgjedhjeve të 2009 me 10, 20 apo 50 pika kryesore të kuptueshme dhe absorbueshme për gjithkënd, shqiptarët duhet të kuptojnë përmes rreshtave të atyre çka thotë kryetari s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.215Z

Kjo është brilante/ Kryetari i PD-së: Faleminderit popullit amerikan që su magjeps nga Rama, siç bënë dibranët. Tani ta tërheqim zvarrë

Demokratët shqiptarë pas fitores së Trump, kanë shpërthyer kundër Ramës. Por më brilanti është kryetari i PD-së së Gjirokastrës, Ronald Bejko. Ai falenderon popullin amerikan që nuk e dëgjoi Ramën, ashtu siç bënë dibranët. Nëse do fitonte Klinton, do ishim të dënuar të dur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama