Rezultate te kerkimit per termin: +Oratoria

Total: 93
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.436Z

Berisha: Ky, kabineti im më i vështirë

 ADI SHKEMBIGjatë karrierës time politike kam krijuar kabinete, por kësaj here përzgjedhjen e kam më të vështirë se asnjë herë tjetër. Kështu është shprehur dje Kryeministri Sali Berisha në mbledhjen e djeshme të grupit parlamentar të Partisë Demokratike, i dalë nga zgjedhjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.730Z

Ironitë, Kastriot Islami vihetnë lojë nga Blushi dhe Kadeli

Të tjera rreth shkrimit Rama, Kaçi e Berisha i nxjerrin të "palarat" njëri-tjetrit në Parlament TIRANE — Deputeti Kastriot Islami ka qenë në qendër të ironive nga deputetët e majtë dje në Komisionin e Poli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.395Z

Debati i kandidatëve për deputetë në Vlorë fitohet nga Flamur Çelaj

Në qytetin e Vlorës është zhvilluar debati i parë i kandidatëve për deputet në këtë qark. Pjesëmarrës në panelin e debatit kanë qenë kandidatët e pesë partive që garantojnë për zgjedhjet e 25 qershorit, përkatësisht Partia Socialiste, ajo Demokratike, Lëvizja Socialiste për I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.386Z

Çfarë Presidenti do të jetë 44-vjeçari?

Obama tashmë ka hyrë në histori dhe kjo, në radhë të parë dhe mbi të gjitha, për shkak të ndryshimit që ai personifikon. Si Presidenti i parë me ngjyrë i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ai do të shkruajë një kapitull të ri të një historie të gjatë që nisi me skllavërinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.587Z

Teodor Keko nderohet me Urdhrin "Mjeshtër i Madh"

Kreu i shtetit Bujar Nishani ka nderuar me Urdhrin "Mjeshtër i Madh", shkrimtarin, publicistin dhe personalitetin e shquar në jetën publike, shoqërore dhe politike shqiptare, Teodor Keko (pas vdekjes) me motivacionin: "Për kontribut të shquar në fush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.756Z

LSI: Sapo të nisë proçedura në Kuvend, do caktojmë përfaqësuesin në Komision

Kuvendi pritet të konstituojë seancën e nesërme Komisionin e Posaçëm për Reformën Zgjedhore, nga i cili do të nisë puna për ndryshimet e nevojshme ligjore. Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama, tha se sapo të nisë proçedura në Parlament, LSI do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.877Z

E gatshme për frajer

Nga Express më 05 korrik 2011 në ora 12:03 Këmbëngulëse, luftarake, e zgjuar dhe ëndërrimtare. Adelina Tahiri është 19 vjeç, por po ngjitet e sigurt shkallëve të karrierës muzikore! Ne biseduam me të për jetën e saj artistike dhe private. Mendoni se ky është shekulli i njerë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama