Rezultate te kerkimit per termin: +Pak

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.323Z

Pak buzqeshje!

Orangutang Gjykatsi pyet t pandehurin: - Pa shiko si e ke katandisur tjetrin duke e rrahur. Cili ishte sebepi i nj sherri t till? - M tha orangutang, prandaj. - Domethn ashtu .... Po mir, kur ta tha kt? - Para katr vjetsh zoti gjykats. - Po mir, ti kt person e ke rrahur javn e kaluar. - Ash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.138Z

Pak buzëqeshje!

Orangutang Gjykatësi pyet të pandehurin: - Pa shiko si e ke katandisur tjetrin duke e rrahur. Cili ishte sebepi i një sherri të tillë? - Më tha orangutang, prandaj. - Domethënë ashtu ëëë.... Po mirë, kur ta tha këtë? - Para katër vjetësh zoti gjykatës. - Po mirë, ti këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.375Z

Më pak akull, më pak oksigjen

Një shtresë e akullit, e madhësisë së Luksemburgut, ka goditur akullnajën Merc në afërsi të bregut të Antarktikut dhe ka shkëputur edhe një tjetër bllok të madh akulli, kanë thënë të premten shkencëtarët, sipas të cilëve një gjë e tillë mund të zvogëlojë koncentrimin e ok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.582Z

Pak gola

Mungesë e madhe në këtë Botëror, të paktën deri tash, ishte spektakli: në 36 ndeshjet e para të zhvilluara në Afrikën e Jugut 2010 nuk ka pasur ndonjë ndeshje dramatike për ndonjë sulm kardiak te tifozët dhe pasionantët e futbollit. Golat e shumta nuk janë sinonim i kualitetit të l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.677Z

Pak lëvizje

Nga Express më 18 janar 2011 në ora 08:24 Të hënën ka përfunduar mini-afati kalimtar për hendbollistë dhe hendbolliste i Federatës së Hendbollit të Kosovës, ku pati pak lëvizje. Ky afat zgjati nga 10 deri më 17 janar dhe ishte njëri prej më të varfërve në vitet e fundit. Kampi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.922Z

Presin edhe pak

Futbollistët e Lirisë do ta presin deri në mesjavë kryesinë e klubit, e cila u ka premtuar për shlyerjen e gjysmës së borxhit. Nëse kjo nuk ndodh, kapiteni Rafet Mullallari paralajmëron se, bashkë me disa lojtarë të rëndësishëm, do ta braktisin klubin prizrenas. Nga Moral Pozhegu m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.686Z

Edhe pak

Shumica e serbëve në Kosovë vazhdojnë të bashkudhëtojnë me të kaluarën. Të paktën diçka nuk kanë ndërruar kurrë që nga përfundimi i luftës. Ato janë targat e veturave. Ata iu mbeten besnikë targave të vjetra PR, PZ, apo KM. Shumica e tyre janë të regjistruara dhe të siguruara

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama