Rezultate te kerkimit per termin: +Pala

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.832Z

Ndeshja Serbi-Shqiperi UEFA shtyn nje dite vendimin

Ndeshja Shqiperi-Serbi zbulohen argumentet e FSHF per UEFA-nbr Organizata Europiane e Futbollit Europian UEFA ka shtyre per neser publikimin e vendimit per ndeshjen Serbi-Shqiperi te nderprere ne minuten 41 si pasoje e incidenteve te shkaktuara ne fushen e lojesbr br Presidenti i Federates Shqipt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.099Z

Kosovaret, modifikime ne planin e OKB

Kreret kosovare po vazhdojne bisedimet per te gjetur nje zgjidhje per kerkesat e nderkombetareve. Mesohet se presidenti Sejdiu dhe kryeministri Thaci jane takuar paraditen e sotme, por nuk dihen detaje. Pala kosovare eshte duke bere modifikime ne planin 6 pikesh, te cilat do te ishin te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.677Z

Radhët e gjata, ministri Ditmir Bushati në pikën e Kakavijës

Ministri për Evropë dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati ka mbërritur në pikën e kalimit të Kakavijës. Në deklarimet përpara qytetarëve, ministri ka deklaruar se pala greke e ka motivuar bllokimin me rënien e sistemit, ndërsa kërkoi nga qytetarët të jenë të duruar. /Ora News.tv/ &nbs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.144Z

Avion sportiv mbi Vlore dyshohet per droge

brbrPolicia shqiptare njoftoi autoritet italiane per nje avion i cili dyshohet se transportonte lende narkotike ne drejtim te shtetit fqinj Sipas policise avioni sportiv u pikas oret e para te mengjesit ne zonen e fushave te fshatit Akerni ne Vlore Pas verifikimit te informacionit  policia shoqe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.737Z

Serish radhe ne Kapshtice

brbrEdhe sot per te treten dite pika kufitare e Kapshtices eshte bllokuar nga ora 1100 deri ne oren 1300 Shkak eshte bere protesta e fermereve greke te cilet ne anen tjeter te kufirit kane bllokuar akset rrugore me automjetet e tyre Per 2 ore shtetasit shqiptare kane qene te detyruar te presin ne r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.485Z

Radhe te gjata ne doganen e Kapshtices

brbrBllokohet per kater ore qarkullimi ne piken kufitare te Kapshtices per shkak te riparimit te nje defekti teknik ne sistem nga pala greke Per pasoje kete paradite jane krijuar radhe te gjata automjetesh Per te perballuar kete fluks ne te dy anet e kufirit eshte punuar me kapacitet te plote sport

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.077Z

Kakavije radhe kilometrike ne kufi

brbrEdhe ne diten e Krishtlindjeve fluksi i levizjes ne piken kufitare te Kakavije ka qene i madh Drejtuesit e automjeteve kane pritur deri ne 8 ore radhe per te kaluar ne anen tjeter te kufirit Shkak i pritjeve te gjata eshte bere reduktimi i sporteleve nga pala greke Emigrantet shqiptare thone se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama