Rezultate te kerkimit per termin: +Pala

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.615Z

Kakavija bllokim për 2 orë nga pala greke

GJIROKASTER-Pas 2 orësh bllokim nga pala greke, puna në Doganën e Kakavijës ka vijuar normalisht. Në orën 6 e 45 minuta të mëngjesit të sotëm pala greke bllokoi punën në pikën e kalimit kufitare, pa asnjë njoftim. Kjo shkaktoi radhë të gjatë prej 1.5 kilometra të mjeteve që prisni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.766Z

Stefanovic Pala shqiptare nuk leshon pe

Negociatori serb në bisedimet me Kosovën, Borko Stefanovic ka deklaruar se pala kosovare nuk është e gatshme të lëshojë pe në dialogun e ri që ka nisur. Në një intervistë për një të përditshme lokale, Stefan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.881Z

Fluks udhetaresh pala greke punon me nje sportel

Pika kufitare e Kapshtices eshte kthyer perseri nje problem dhe bezdi per shqiptaret qe emigrojne drejt Greqise. Diten e djeshme te pakten 20 autobuse me pasagjere kane pritur pafund per te kaluar kufirin nderkohe qe radhe te gjata vereheshin ne te dyja korsite e rruges. Shkak per kete mesohet te je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.736Z

Murtezaj: Presim marrëveshje, pala serbe destruktive

Valon Murtezaj, Këshilltar i Kryeministrit Isa Mustafa, ka thënë se takimi i nesërm pritet të sjellë marrëveshje të paktën për çështjen e telekomit, por ai deklaroi se nuk mund të saktësohet se çfarë do të ndodhë saktë, sepse pala serbe nuk është bashkëpunuese. Murtezaj tha se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.893Z

Rita si palaço

Vetëm një ditë pasi Rita çuditi të gjithë me veshjen e saj, një kostum bardh e zi ajo sërish është paraqitur me një veshje të çuditshme. Ajo është fotografuar me një kostum ngjyrë portokalli me të zezë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.339Z

Kakavijë, pezullohet puna nga pala greke

Pezullohet puna në doganën e Kakavijës nga pala greke për shkak të grevës së doganierëve. Puna e doganierëve grekë do të ndërpritet nga ora 10:00-13:00. Në Greqi sot paralizohet trafiku ajror për grevën e re të njoftuar nga sindikata e punonjësve publikë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.542Z

Normalizohet situata në Kapshticë, pala greke me 4 sportele

KORCë- Pas radhëve të gjata që u krijuan dje në doganën e Kapshticës, për shkak se pala greke punoi me një sportel, sot lëvizja e njerëzve dhe autonjeteve i është kthyer normalitetit.Sipas komandantit të Stacionit të Policisë Kufitare të kësaj pike Kalimi, Dritan Sheme, pala jonë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama