Rezultate te kerkimit per termin: +Pallatin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.083Z

Shpëtoni Pallatin e Skënderbeut

Beteja ka nisur prej disa vitesh tashmë. Është betejë kulturore veçse. Pjesë e saj janë një grup intelektualësh shqiptarë e italianë, dashamirës të kulturës dhe historisë, por edhe mbrojtës të saj. Qëllimi është një i vetëm: të shpëtojnë Pallatin e Skënderbeut (Palazzo Scan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.933Z

Laura këmbëngul: Rama të bëjë transparencë me pallatin pajë

Partia Demokratike ka kërkuar sërish nga kreu i opozitës, Edi Rama, të japë llogari për atë që e cilësoi si pallatin pajë. Zëdhënësja e PD, Laura Vorpsi, tha se Rama duhet të bjë transparencë. Partia Demokratike kërkon nga ju z. Rama të lini mënjanë sharjet dhe f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.927Z

Rama dhe Basha në Pallatin e Kongreseve për të detajuar marrëveshjen

Pas arritjes së marrëveshjes së një nate më parë, kryeministri Edi Rama dhe kryeopozitari Lulzim Basha po zhvillojnë sot një tjetër takim për të përcaktuar detajet e paktit të arritur. Takimi po zhvillohet në Pallatin e Kongreseve. Rama dhe Basha në Pallatin e Kongreseve për të deta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.259Z

Protestë dyorëshe e të punësuarëve në Pallatin e Drejtësisë

Për shkak të kushteve të punës në Pallatin e Drejtësisë, të cilat po e dëmtojnë shëndetin, sot është organizuar një protestë dyorëshe me ndërprerjen e punës, nga ora 13:00 deri në orën 15:00. Njoftimin për media e ka dhënë Sindikata e Judikaturës e Gjykatës Themelore në Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.520Z

Gjirokastër, seanca për pallatin e shembur

Në Gjirokastër po mbahet seanca gjyqësore për pallatin e shembur. Avokatët kërkojnë pafajësinë e të akuzuarve. Më 10 nëntor pritet vendimi për të akuzuarit e kësaj çështje. Për tragjedinë e 9 nëntorit janë të akuzuar 7 persona. Gjashtë prej tyre gjykohen në gjendje t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.908Z

Zonja Berisha mbledh gratë e diplomatëve në Pallatin Mbretëror

TIRANË- Një ditë e vecantë është shënuar në Pallatin Mbretëror në Tiranë, ku edhe të ftuarat janë shfaqur ndryshe nga një ditë e zakonshme. Në një aktivitet të iniciuar nga bashkëshortja e kryeministrit Liri Berisha, gratë e diplomatëve kanë kaluar një ditë nën moton “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.783Z

Në Pallatin e Drejtësisë tash rrjedh edhe uji (Video)

Pallatin e Drejtësisë që nga hapja e përcollën shumë probleme. Kësaj radhe uji bëri shumë telashe në këtë pallat. Uji nisi të marr zyret e korridoret në pallatin e drejtësisë, në Hajvali, transmeton Klan Kosova. Deri tek kjo situatë erdhi kur filloi të rrjedh sistemi i ajrosjes. S

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama