Rezultate te kerkimit per termin: +Pallatin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.938Z

Topi uron arsimtaret

Sot eshte 7 Marsi dita e mesuesit. Presidenti i Republikes Bamir Topi uroi me rastin e kesaj feste mesuesit ne te gjithe vendin. Nepemjet pritjes ne Pallatin e Brigadave te nje grup arsimtaresh me pervoje te gjate pedagogjike, kryetari i shtetit felenderoi mesuesit ne te gjithe vendin per kontributi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.626Z

Pogradec, pranga grabitësve të bizhuve

POGRADEC - Arrestohen autorët e grabitjes së pronarëve të dyqanit të bizhuterive në Pogradec. Pas disa ditë kërkimesh, policia e qytetit mundi të prangosë dy persona, të cilët tronditën jo vetëm çiftin që ra peng i tyre, por dhe gjithë qytetin me krismat e armëve. Sipas burimeve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.921Z

Topi dekoron 14 pjesëmarrësit në rrëzimin e simboleve komuniste

Presidenti i Republikës Bamir Topi, në një ceremoni të zhvilluar në Pallatin e Brigadave ka dekoruar 14 protagonistët e rrëzimit të simboleve komuniste në 20 shkurt '91. Kështu Presidenti Topi ka dekoruar me 'Medaljen e Artë të Shqiponjës' Bashkimin e Sindikatave të Pavarura, për pje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.473Z

Ivanov inaugurohet si president më 12 maj

Shkup -Presidenti i sapo zgjedhur maqedonas, Gjorgje Ivanov, do të inaugurohet në 12 maj në postin e presidentit të vendit. Kryetari i Parlamentit, Trajko Veljanovski, duke u bazuar mbi kushtetutën, deklaroi se mandati i presidentit zgjat pesë vite dhe se inaugurimi i presidentit të ri do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.064Z

Dosjet, Topi: Më lini në heshtjen time

Në njoftimin zyrtar për takimin me dy raportuesit e KE-së, Presidenti Topi nuk përmendi diskutimin për dosjet. Por menjëherë pas këtij takimi në Pallatin e Brigadave, z. Topi vizitoi në spital ish-të burgosurin politik, Mersin Vlashi. I pyetur nga gazetarët për ligjin e dosjeve, kreu i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.923Z

Rrëzimi i simboleve komuniste,dekorohen protagonistët

Presidenti i Republikës Bamir Topi, në një ceremoni të zhvilluar në Pallatin e Brigadave ka dekoruar 14 protagonistët e rrëzimit të simboleve komuniste në 20 shkurt '91. Kështu Presidenti Topi ka dekoruar me 'Medaljen e Artë të Shqiponjës' Bashkimin e Sindikatave të Pavarura, për pjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.980Z

Bogdani: PD fituese

Tiranë -Partia demokratike deklaroi ka akuzuar sërish sot kreun e Partisë Socialiste, sipas të cilit po censuron disa media, duke mos transmetuar sondazhet që nxirrnin fituese forcën partiake që aktualisht udhëheq vendin. “Censuruesi i fjalës së lirë, Mr. 20%, njeriu qe po jeton friken

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama