Rezultate te kerkimit per termin: +Pallatin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.086Z

FOTOT/ Ta gëzoni pallatin, po keni zënë rrugën

Shumë i bukur pallati i ri, ta gëzoni! Por kjo s’i jep leje askujt të zerë gjysmën e rrugës me gardhe e mure zaptuese. Jam i vendosur për më shumë bashkjetesë, e me punë të përditshme do afrojë dhe ajo ditë. Kështu shkruan kryebashkiaku Erion Veliaj, që ka postuar fotot e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.009Z

ALO POLICIA: PO RRËZOJNË PALLATIN!

-A do edukohen qytetarët shqiptarë me ligjin?-   Një Taskë Forcë për qetësinë, rendin, edukimin dhe ndëshkimin  e qytetarëve, shkelësve të ligjit- I kërkojnë qytetarët qeverisë së 23 Qershorit- Kryeministrit të Rilindjes, z. Edi Rama Refat Cenaliaj nga Vlora si shumë shqiptar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.357Z

Berisha zhvendos Pallatin e Drejtësisë

Kryesia e Kuvendit Në mbledhjen e Komiteti i Planifikimit të Strategjive, kryeministri i vendit Sali Berisha ka folur për Pallatin e Drejtësisë. Ai u shpreh se ndërtesa ku do të jenë bashkë; Gjykata e Lartë, Kushtetuese, e Tiranës dhe Prokuroria e Përgjithshme do të vendoset në pjesën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.271Z

Protestë në Pallatin e Drejtësisë

Sindikata e Punëtorëve të Judikaturës ka njoftuar me anë të një komunikate se të gjithë punonjësit e prokurorive dhe gjykatave, të akomoduar në Pallatin e Drejtësisë në Prishtinë, sot do të mbajnë protestë. Shkaku i protestës, që do të mbahet në ora 10:00 jashtë objektit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.216Z

Policia private rimerr Pallatin e Kulturës në Përmet

Policia private rimerr godinën e Pallatit të Kulturës së Përmetit, që prej vitesh ishte shndërruar në kishë me emrin “Shën Maria e Pazarit” dhe që para disa ditësh iu rikthye Bashkisë së qytetit, që fitoi betejën gjyqësore me Kishën mbi pronësinë e ob

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.083Z

Shpëtoni Pallatin e Skënderbeut

Beteja ka nisur prej disa vitesh tashmë. Është betejë kulturore veçse. Pjesë e saj janë një grup intelektualësh shqiptarë e italianë, dashamirës të kulturës dhe historisë, por edhe mbrojtës të saj. Qëllimi është një i vetëm: të shpëtojnë Pallatin e Skënderbeut (Palazzo Scan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.933Z

Laura këmbëngul: Rama të bëjë transparencë me pallatin pajë

Partia Demokratike ka kërkuar sërish nga kreu i opozitës, Edi Rama, të japë llogari për atë që e cilësoi si pallatin pajë. Zëdhënësja e PD, Laura Vorpsi, tha se Rama duhet të bjë transparencë. Partia Demokratike kërkon nga ju z. Rama të lini mënjanë sharjet dhe f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama