Rezultate te kerkimit per termin: +Pallatin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.009Z

ALO POLICIA: PO RRËZOJNË PALLATIN!

-A do edukohen qytetarët shqiptarë me ligjin?-   Një Taskë Forcë për qetësinë, rendin, edukimin dhe ndëshkimin  e qytetarëve, shkelësve të ligjit- I kërkojnë qytetarët qeverisë së 23 Qershorit- Kryeministrit të Rilindjes, z. Edi Rama Refat Cenaliaj nga Vlora si shumë shqiptar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.357Z

Berisha zhvendos Pallatin e Drejtësisë

Kryesia e Kuvendit Në mbledhjen e Komiteti i Planifikimit të Strategjive, kryeministri i vendit Sali Berisha ka folur për Pallatin e Drejtësisë. Ai u shpreh se ndërtesa ku do të jenë bashkë; Gjykata e Lartë, Kushtetuese, e Tiranës dhe Prokuroria e Përgjithshme do të vendoset në pjesën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.271Z

Protestë në Pallatin e Drejtësisë

Sindikata e Punëtorëve të Judikaturës ka njoftuar me anë të një komunikate se të gjithë punonjësit e prokurorive dhe gjykatave, të akomoduar në Pallatin e Drejtësisë në Prishtinë, sot do të mbajnë protestë. Shkaku i protestës, që do të mbahet në ora 10:00 jashtë objektit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.216Z

Policia private rimerr Pallatin e Kulturës në Përmet

Policia private rimerr godinën e Pallatit të Kulturës së Përmetit, që prej vitesh ishte shndërruar në kishë me emrin “Shën Maria e Pazarit” dhe që para disa ditësh iu rikthye Bashkisë së qytetit, që fitoi betejën gjyqësore me Kishën mbi pronësinë e ob

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.083Z

Shpëtoni Pallatin e Skënderbeut

Beteja ka nisur prej disa vitesh tashmë. Është betejë kulturore veçse. Pjesë e saj janë një grup intelektualësh shqiptarë e italianë, dashamirës të kulturës dhe historisë, por edhe mbrojtës të saj. Qëllimi është një i vetëm: të shpëtojnë Pallatin e Skënderbeut (Palazzo Scan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.933Z

Laura këmbëngul: Rama të bëjë transparencë me pallatin pajë

Partia Demokratike ka kërkuar sërish nga kreu i opozitës, Edi Rama, të japë llogari për atë që e cilësoi si pallatin pajë. Zëdhënësja e PD, Laura Vorpsi, tha se Rama duhet të bjë transparencë. Partia Demokratike kërkon nga ju z. Rama të lini mënjanë sharjet dhe f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.927Z

Rama dhe Basha në Pallatin e Kongreseve për të detajuar marrëveshjen

Pas arritjes së marrëveshjes së një nate më parë, kryeministri Edi Rama dhe kryeopozitari Lulzim Basha po zhvillojnë sot një tjetër takim për të përcaktuar detajet e paktit të arritur. Takimi po zhvillohet në Pallatin e Kongreseve. Rama dhe Basha në Pallatin e Kongreseve për të deta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama