Rezultate te kerkimit per termin: +Parashtrohet

Total: 316
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.016Z

Mocioni per Berishen, kerkesa e LSI sot ne kuvend

LSI dorezon sot zyrtarisht ne kuvend kerkesen per mocion me debat me kryeministrin Berisha mbi krizen ekonomike ne vend. Ajo do te kerkoje informacion me te detajuar per masat emergjente, qe duhen ndermarre per te parandaluar rritjen e efekteve te saj. Nenkryetari Dritan Prifti theksoi se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.531Z

Greqia me plan te ri reformash

0 brbr brbrGreqia mund te paraqese nje pakete te re emergjente reformash ekonomike Paketa do te parashtrohet ne 3 takime qe pjesetaret e ekipit negociator do te zhvillojne me kredidhenesit ne tre metropole europianebrbr brbrMinistri grek i Financave do te udhetoje drejt Parisit dhe Brukselit 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.492Z

Serbia: Pavarësia e Kosovës në Gjykatën Ndërkombëtare të Drejtësisë

Ministri i jashtëm i Serbisë Vuk Jeremiç tha se do të dorëzojë një rezolutë në Kombet e Bashkuara, e cila do të kërkojë mbështetjen e vendeve anëtare që Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë të shqyrtojë ligjshmërinë e shpalljes së pavarsisë së Kosovës. Zyrtarët ser

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.867Z

Slloveni, referendum për paktin kufitar me Kroacinë

LUBJANë- Parlamenti slloven mori sot vendimin për zhvillimin e një referendumi, më 6 qershor, ku qytetarët do të votojnë pro ose kundër hyrjes në fuqi të marrëveshjes mes Kroacisë dhe Sllovenisë për zgjidhjen e një çështjeje kufitare me arbitrazh ndërkombëtar. Kjo marrëveshje u n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.371Z

Ditari i bin-Ladenit tregon planet e terroristit të vrarë

Nga Express më 12 maj 2011 në ora 20:00 Zyrtarët amerikanë thanë se dorëshkrimet nga një ditar i Osama bin Ladenit tregojnë se udhëheqësi i al-Kaidës ka nxitur pasuesit e tij të përqendrohen në objektiva të një sulmi në një shkallë të gjerë në Shtetet e Bashkuara. Media ame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.238Z

Zaev: Do të kemi bashkëpunim me partitë opozitare shqiptare

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev pohon se partia e tij gjithsesi se do të ketë bashkëpunim me opozitën shqiptare. Sipas tij vetëm parashtrohet pyetja se a do të garojnë së bashku në koalicion, para zgjedhjeve ose jo. Ky bllok është në opozitë, pra opozitë konkrete. Ata kanë ditur edhe ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.775Z

Skolari kërkon përforcime në merkaton e janarit

Londër - Trajneri i Çelsit, Luis Filipe Skolari, kërkon përforcime për skuadrën e tij në merkaton e janarit. The Sun publikon se tekniku i ka drejtuar një kërkesë presidentit, Roman Abramoviç, dhe drejtorit ekzekutiv, Peter Kenjon, për të afruar disa lojtarë në merkaton e janarit. Sk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama