Rezultate te kerkimit per termin: +Parashtrohet

Total: 316
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.867Z

Slloveni, referendum për paktin kufitar me Kroacinë

LUBJANë- Parlamenti slloven mori sot vendimin për zhvillimin e një referendumi, më 6 qershor, ku qytetarët do të votojnë pro ose kundër hyrjes në fuqi të marrëveshjes mes Kroacisë dhe Sllovenisë për zgjidhjen e një çështjeje kufitare me arbitrazh ndërkombëtar. Kjo marrëveshje u n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.371Z

Ditari i bin-Ladenit tregon planet e terroristit të vrarë

Nga Express më 12 maj 2011 në ora 20:00 Zyrtarët amerikanë thanë se dorëshkrimet nga një ditar i Osama bin Ladenit tregojnë se udhëheqësi i al-Kaidës ka nxitur pasuesit e tij të përqendrohen në objektiva të një sulmi në një shkallë të gjerë në Shtetet e Bashkuara. Media ame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.238Z

Zaev: Do të kemi bashkëpunim me partitë opozitare shqiptare

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev pohon se partia e tij gjithsesi se do të ketë bashkëpunim me opozitën shqiptare. Sipas tij vetëm parashtrohet pyetja se a do të garojnë së bashku në koalicion, para zgjedhjeve ose jo. Ky bllok është në opozitë, pra opozitë konkrete. Ata kanë ditur edhe ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.775Z

Skolari kërkon përforcime në merkaton e janarit

Londër - Trajneri i Çelsit, Luis Filipe Skolari, kërkon përforcime për skuadrën e tij në merkaton e janarit. The Sun publikon se tekniku i ka drejtuar një kërkesë presidentit, Roman Abramoviç, dhe drejtorit ekzekutiv, Peter Kenjon, për të afruar disa lojtarë në merkaton e janarit. Sk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.396Z

Kriza ekonomike dhe biznesi Fier, subjektet tregëtare përballojnë vështirësitë

4 me 1 është raporti i hapjes dhe mbylljes së bizneseve në rrethin e Fierit. Edhe pse kriza ekonomike është prezente në shumë familje, qytetarët kanë parë zgjidhje për jetesën e tyre hapjen e një biznesi të vogël për sigurimin e të ardhurave. Haxhi Krasniqi, nënpunës i Qendrës K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.088Z

Trezege, "po" kalimit te Milani

David Trezege e mirëpret kalimin te Milani. Nëpërmjet menaxherit të tij, Antonio Kaliendo, sulmuesi i Juventusit u ka dhënë sinjale të forta kuqezinjve. Francezi është i gatshëm që të ulë rrogën sezonale, me qëllim që të luajë në skuadrën e Leonardos. Trezege ka edhe dy vjet kont

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.730Z

Të mërkurën; Ministri i Brendshëm britanik viziton Shqipërinë

Ministri i Brendshëm britanik viziton pas disa ditësh vendin tonë, ku pritet të takojë homologun e tij shqiptar, madje duke pasur edhe takime të tjera të rëndësishme në axhendën e tij. Pas takimeve, pritet që ministri të japë një konferencë për shtyp në Ambasadën Britanike, për t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama