Rezultate te kerkimit per termin: +Parashtrohet

Total: 316
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.775Z

Skolari kërkon përforcime në merkaton e janarit

Londër - Trajneri i Çelsit, Luis Filipe Skolari, kërkon përforcime për skuadrën e tij në merkaton e janarit. The Sun publikon se tekniku i ka drejtuar një kërkesë presidentit, Roman Abramoviç, dhe drejtorit ekzekutiv, Peter Kenjon, për të afruar disa lojtarë në merkaton e janarit. Sk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.396Z

Kriza ekonomike dhe biznesi Fier, subjektet tregëtare përballojnë vështirësitë

4 me 1 është raporti i hapjes dhe mbylljes së bizneseve në rrethin e Fierit. Edhe pse kriza ekonomike është prezente në shumë familje, qytetarët kanë parë zgjidhje për jetesën e tyre hapjen e një biznesi të vogël për sigurimin e të ardhurave. Haxhi Krasniqi, nënpunës i Qendrës K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.088Z

Trezege, "po" kalimit te Milani

David Trezege e mirëpret kalimin te Milani. Nëpërmjet menaxherit të tij, Antonio Kaliendo, sulmuesi i Juventusit u ka dhënë sinjale të forta kuqezinjve. Francezi është i gatshëm që të ulë rrogën sezonale, me qëllim që të luajë në skuadrën e Leonardos. Trezege ka edhe dy vjet kont

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.730Z

Të mërkurën; Ministri i Brendshëm britanik viziton Shqipërinë

Ministri i Brendshëm britanik viziton pas disa ditësh vendin tonë, ku pritet të takojë homologun e tij shqiptar, madje duke pasur edhe takime të tjera të rëndësishme në axhendën e tij. Pas takimeve, pritet që ministri të japë një konferencë për shtyp në Ambasadën Britanike, për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.089Z

Trezege, po kalimit te Milani

David Trezege e mirepret kalimin te Milani. Nepermjet menaxherit te tij, Antonio Kaliendo, sulmuesi i Juventusit u ka dhene sinjale te forta kuqezinjve. Francezi eshte i gatshem qe te ule rrogen sezonale, me qellim qe te luaje ne skuadren e Leonardos. Trezege ka edhe dy vjet kontrate me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.487Z

Rusia do ta padisë Ukrainën për borxhin 3 miliardë dollarësh

Rusia thotë se do ta padisë Ukrainën për moskthimin e një borxhi prej 3 miliardë dollarësh. Ministria ruse e Financave, përmes një komunikate të lëshuar, tha se Kievi nuk ishte në gjendje ti paguaj detyrimet që ka ndaj Moskës dhe për këtë arsye do të pasojnë procedurat ligjore. Mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.073Z

Kriza ekonomike, Berisha përballë mocionit

LSI-ja do të dorëzojë sot zyrtarisht në Kuvend kërkesën e saj për mocion me debat me Kryeministrin Berisha për krizën ekonomike. Nënkryetari i LSI-së, Dritan Prifti, ka deklaruar dje, se LSI-ja do të kërkojë një informacion më të detajuar në lidhje me masat emergjente që do të nd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama