Rezultate te kerkimit per termin: +Parisit

Total: 7407
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.483Z

Kerkimet per atentatorin e Parisit

brbrAutoritetet franceze dhe ato belge nuk kane rene ende ne gjurmet e atentatorit te sulmeve te Parisit Salah Abdeslam qe besohet te jete larguar ne Belgjike Policia e ketij shteti ka shtuar fotot e publikuara per 26 vjecarin e shumekerkuar Franca ka mobilizuar ne te gjithe territorin 115 mije for

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.986Z

Kapet autori i masakres se Parisit

brbrSalah Abdeslam terroristi me i kerkuar per sulmet e Parisit ne nentor te vitit te kaluar ku mbeten te vrare 130 persona e u plagosen qindra te tjere eshte arrestuar pas kater muajsh nga specialet belge ne Bruksel  Ndalimi i tij ndodhi pas nje operacioni te njesive speciale ne zonen Molenbek t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.116Z

10 sekretet e Parisit

Më 8 korrik të vitit 52 pes Jul Cesari pushton një fshat peshkatarësh i quajtur Lutetia Parisiorum. Nën sundimin romak, fshati u bë vendbanim i rëndësishëm dhe përfundimisht u riemërua Paris; si i tillë, kjo është data që zakonisht shoqërohet me themelimin e Parisit, Francë. Emri L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.634Z

Nis sot "Komuna e Parisit"

Nis sot transmetimi i serialit "Komuna e Parisit", një realizim tërësisht i "Top Channel", me një kast aktorësh të rinj, por edhe të njohur. Seriali premierë do të transmetohet në kanalin "Digigold" të paketës "DigitAlb". Ai rrëfen jetën e një grupi studentësh, që banojnë në lagje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.333Z

Kolektori ‘shpeton’ Komunen e Parisit

Blloqet e pallateve nga Kopshti Botanik ne rrugen Komuna e Parisit, vazhdojne te vuajne pasojat e permbytjes. Pallate te tera jane pa uje dhe pa drita, nderkohe qe demi ne materiale eshte i kushtueshem. Zgjeidhja e vetme eshte ridnertimi i kolektorit kryesoir te qytetit, i cili pritet te perfundoje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.623Z

FOTOT/ Ky është heroi i fundit i Parisit

Ky është heroi më i fundit në Paris. Nga ngjarjet e ditës së sotme në Paris ku një femër kamikaze ka shpërthyer veten gjatë sulmit të policisë ka mbetur i vrarë edhe qeni Diesel. Ai ishte në njësinë e antiterrorit. 7-vjeçari Diesel i racës Shepard u vra gjatë përpjekjes së p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.413Z

Kënd i ri lojërash për fëmijët në Komunën e Parisit

Tiranës i shtohet një tjetër hapësirë kushtuar qytetarëve më të vegjël të saj, fëmijëve. Bashkia e Tiranës ka nisur zbatimin e projektit për ndërtimin e një këndi lojërash për fëmijë në Komunën e Parisit, i cili do të shërbejë edhe si një shesh pushimi për të moshu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama