Rezultate te kerkimit per termin: +Parlamentit +Jozefina +Topalli

Total: 5429
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.350Z

Seanca e Kuvendit, Jozefina Topalli: PS nuk do transparencë, por të transmetojë krizën e Ramës në Parlament Kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli

Kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli, gjatë fjalës së mbajtur në seancën e sotme plenare, tha se nuk mund ta imagjinonte kurrë që një seancë plenare të kthehet në një gjyq special i komisionerëve socialistë. “Keni 24 orë që gënjeni, kishit 7 muaj që donit komision hetimor, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.003Z

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli nderohet me Medaljen e Artë nga Kryetari i Parlamentit të Egjiptit

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli u prit në takim zyrtar nga Kryetari i Asamblesë Popullore të Egjiptit, Fathy Souror. Pas takimeve të shpeshta ndërkombëtare me zonjën Jozefina Topalli, zoti Souror shprehu kënaqësinë, që po priste në vendin e tij Kryetaren e Kuvendit të Shqipëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.741Z

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, me Presidentin e Parlamentit Europian, Jerzy Buzek.

// Please insert content... Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.749Z

Arvizu takon kryeparlamentaren, Jozefina Topalli

TIRANE- Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës po  zhvillon një takim në këto momente me Kryetaren e Parlamentit, Jozefina Topalli. Takimi mes tyre po mbahet në ambientet e Kuvendit të Shqipërisë dhe ka nisur prej disa minutash. Ende nuk ka asnjë informacion mbi çështjet për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.849Z

Jozefina Topalli takim me Ambasadorin Arvizu

E enjte 19 Prill 2012 1944 TAKIMI TOPALLI-ARVIZUKryetarja e kuvendit Jozefina Topalli priti ne nje takim ambasadorin e SHBA. Aleksander Arvizu. Tema e bisedes mes tyre sic njofton zyra e shtypit prane Kuvendit ishte axhenda e parlamentit dhe e punes se komisioneve. Specifiksht eshte folur ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.430Z

Topalli hap dyet e Parlamentit për fëmijët

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka hapur dyert e parlamentit, t cilat sot ishin t mbushura me fmij pr festat e fundvitit. Mes muziks dhe dhuratave t shprndara, fmijt recituan dhe gzuan kt moment t veant. Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli i uroi fmijt dhe falnderoi prindrit pr punn q bjn d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.660Z

Jozefina Topalli votohet serish ne krye te Kuvendit

Jozefina Topalli eshte zgjedhur serish ne krye te Kuvendit te Shqiperise. Pothuajse te gjithe deputetet e pranishem ne salle kane votuar pro kandidatures se deputetes demokrate, e cila fiton keshtu nje mandat te dyte ne krye te Parlamentit. Ne salle nuk ishin te pranishem deputetet e Par

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama