Rezultate te kerkimit per termin: +Parlamentit +Jozefina +Topalli

Total: 5429
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.060Z

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, merr konfirmimin zyrtar nga Londra

“Më 10 dhjetor Mbretëresha Elisabeta e Dytë, firmos Anëtarësimin e Shqipërisë në NATO” Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, e cila prej disa ditësh po zhvillon një vizitë zyrtare në Londër, ka marrë konfirmimin nga institucionet e Mbretërisë së Bashkuar se, më 10 dhjetor Mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Parlamentit zvicerian

// Please insert content... Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(documen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.222Z

Kryetarja e Kuvendit takon nënkryetarin e Parlamentit të Bullgarisë, Pirinski Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli dhe ish-Kryetari i Parlamentit të Bullgarisë, Georgi Pirinski

Pas takimit në Sofje, ditën e ratifikimit të protokollit të anëtarësimit në NATO, nga parlamenti bullgar, Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli dhe ish-Kryetari i Parlamentit të Bullgarisë, Georgi Pirinski, ritakohen në Tiranë në një realitet të ri. Shqipëria tashmë është prej nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.133Z

Deklaratë e përbashkët e Kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli dhe Kryetarit të Parlamentit të Polonisë, Bronislaw Komorowski.

  Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë,Jozefina Topalli dhe Kryetari i Parlamentit të Polonisë, Bronislaw Komorowski u shprehën për mediat se:   Kryetarja e Kuvendit,Jozefina Topalli Unë sot jam ndier e nderuar, si Kryetare e Kuvendit, që të pres në vizitë zyrtare Pres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.742Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Parlamentit spanjoll Martinez

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Zëvendëskryetari i parlamentit të Marokut

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.324Z

Konferencë për shtyp e Kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli dhe Kryetarit të Parlamentit të Çekisë, Miroslav Vlcek.

Pas takimit, Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli dhe Kryetari i Parlamentit të Çekisë, Miroslav Vlcek, dhanë një konferencë për shtyp. Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli: Sot, ne kishim një vizitë zyrtare të Kryetarit të Parlamentit të Çekisë, Zotit Miroslav Vlcek. Ës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama